* به دلیل شیوع ویروس کرونا و رعایت فاصله گذاری اجتماعی از خدمات وکالت غیر حضوری ، مشاوره تلفنی و گفتگوی آنلاین - تصویری ما استفاده نمایید. امور حقوقی ایرانیان مقیم ترکیه | دفتر وکالت محمدمهدی آتش پیکر | وکیل پایه یک دادگستری | وکیل نیاوران تهران | بهترین وکیل منطقه ۱ تهران

امور حقوقی ایرانیان مقیم ترکیه

بهترین دفتر وکالت شمال تهران
بهترین دفتر وکالت شمال تهران
دی ۱۰, ۱۳۹۸
دفتر وکالت در شمال تهران
دی ۲۲, ۱۳۹۸
نمایش همه

امور حقوقی ایرانیان مقیم ترکیه

مشاوره حقوقی ایرانیان مقیم ترکیه

یکی از مشکلات اساسی ایرانیان خارج از کشور پیگیری و انجام امور اداری و حقوقی مورد نیازشان در ایران است. از پیگیری امور مرتبط با فارغ التحصیلی در دانشگاه های ایران، تا پیگیری امور حقوقی در ادارات مختلف مستلزم صرف وقت و انرژی زیاد می باشد. در این بخش شما از هر کجای دنیا که باشید می توانید انجام و پیگیری امور اداری و حقوقی مورد نیاز خود در ایران را به کارشناسان متخصص گروه وکلای پرشیا بسپارید تا در سریع ترین زمان و با صرف هزینه های پولی و زمانی کمتر به انجام برسانند.

ارائه این خدمت از آن جهت ضروری می نماید که در حال حاضر تعداد زیادی از ایرانیان به دلایل مختلف از جمله مهاجرت، اقامت موقت، اخذ تابعیت مضاعف و غیره در خارج از کشور زندگی می‌کنند و به دلیل تعلق مادی و معنوی نیازمند دریافت خدمات حقوقی و پیگیری امور در مراجع قضایی و اداری هستند.

گروه وکلای پرشیا با سالها تجربه در این زمینه و داشتن موکلینی متعدد از استانبول و قبول وکالت موضوعاتی چون طلاق توافقی، طلاق با داشتن وکالت در طلاق (حق طلاق)، طلاق یک طرفه از جانب زوج یا زوجه، مطالبه مهریه، توقیف اموال، ممنوع الخروج کردن زوج، ممنوع الخروج کردن زوجه، رفع ممنوع الخروجی ،تمکین، حضانت فرزند، مطالبه سهم الارث، تقسیم ترکه (ارث)، خلع ید اموال غیرمنقول(ملک)، تخلیه اماکن تجاری یا مسکونی، مطالبه طلب، مطالبه اجرت المثل ایام تصرف، مطالبه اجور معوقه، توهین و تهدید ،جرائم اینترنتی، دعاوی ناشی از قراردادها و….. و موفقیت در آنها از جمله افتخارات ماست.