* به دلیل شیوع ویروس کرونا و رعایت فاصله گذاری اجتماعی از خدمات وکالت غیر حضوری ، مشاوره تلفنی و گفتگوی آنلاین - تصویری ما استفاده نمایید. امور حقوقی ایرانیان مقیم ترکیه | دفتر وکالت محمدمهدی آتش پیکر | وکیل پایه یک دادگستری | وکیل نیاوران تهران | بهترین وکیل منطقه ۱ تهران

امور حقوقی ایرانیان مقیم ترکیه

نحوه بستن قرارداد شراکت کاری بین دونفر و نکات حقوقی آن
دی ۲۳, ۱۳۹۸
مشاوره حقوقی نیاوران
دی ۳۰, ۱۳۹۸
نمایش همه

امور حقوقی ایرانیان مقیم ترکیه

وکیل ایرانی در ترکیه

موسسه حقوقی پرشیا خدمات حقوقی متنوعی به ایرانیان مقیم ترکیه ارایه می‌نماید. مشاوره و قبول وکالت در زمینه امور خانوادگی، دعاوی ملکی و نیز سرمایه گذاری در ایران از اهم این خدمات هستند. وکلا و مشاوران حقوقی موسسه، آمادگی برگزاری جلسات مشاوره و وکالت را در تمامی شهرها و در کوتاه ترین زمان ممکن دارند.

قبول وکالت و مشاوره برای  ایرانیان مقیم ترکیه

شما هموطنان عزیز مقیم ترکیه می توانید به صورت حضوری و هم غیر حضوری، نسبت به اعطای وکالت، جهت انجام امور حقوقی و اداری تان در ایران توسط وکیل اقدام نمایید.

گام اول: ابتدا موضوع خود را از طریق راههای ارتباطی با ما مطرح نمایید:

گام دوم: منتظر پاسخ ما باشید (اگر از طریق واتساپ موضوع خود را مطرح کنید در اسرع وقت پاسخ خواهیم داد.)

گام سوم: در صورتی که موضوع حقوقی شما قابل انجام بود می توانید از طریق کنسولگری یا سفارت ایران در محل اقامت خود اقدام به تنظیم و امضای وکالتنامه نموده و آنرا به همراه مدارک به آدرس ما پست کنید (متن وکالتنامه و مشخصات وکیل برای شما ارسال خواهد شد.)

وکالت ایرانیان مقیم ترکیه چه زمانی لازم است؟

زمانی که حرف از وکالت ایرانیان خارج از کشور به میان می آید دو حالت به وجود خواهد آمد حالت اول زمانی اتفاق می افتد که فردی در خارج از کشور سکونت دارد و برای انجام مسائل حقوقی و اداری احتیاج دارد تا وکالتنامه ای را تنظیم کند. حالت دوم زمانی اتفاق می افتد که فردی از خویشاوندان، دوستان و یا آشنایان شما در خارج از کشور باشد و شما بخواهید برای انجام امور اداری و حقوقی او در داخل ایران به عنوان کسی که از او وکالت دارد اقدام کنید.

وکالت ایرانیان مقیم ترکیه شامل چه مواردی می شود؟

وکالت ایرانیان خارج از کشور برای اقامه دعوی

وکالت ایرانیان خارج از کشور برای انجام امور بانکی

وکالت ایرانیان خارج از کشور برای انجام امور اداری

وکالت ایرانیان خارج از کشور برای انجام امور نظام وظیفه

وکالت ایرانیان خارج از کشور برای بازنشستگانی که قصد دریافت حقوق خود را دارند

وکالت ایرانیان خارج از کشور برای ازدواج

وکالت ایرانیان خارج از کشور برای فروش ملک

وکالت ایرانیان خارج از کشور برای گرفتن طلاق

وکالت ایرانیان خارج از کشور برای خرید و یا فروش سهام

وکالت ایرانیان خارج از کشور برای انجام وکالتنامه های خاص که در وکالتنامه متن پیشنهادی و دلخواه درخواست کننده درج خواهد شد.