* به دلیل شیوع ویروس کرونا و رعایت فاصله گذاری اجتماعی از خدمات وکالت غیر حضوری ، مشاوره تلفنی و گفتگوی آنلاین - تصویری ما استفاده نمایید. سرمایه گذاری در ترکیه | وکیل ایرانی در ترکیه | دفتر وکالت محمدمهدی آتش پیکر | وکیل پایه یک دادگستری | وکیل نیاوران تهران | بهترین وکیل منطقه ۱ تهران

سرمایه گذاری در ترکیه | وکیل ایرانی در ترکیه

خدمات وکیل ایرانی در ترکیه
آذر ۴, ۱۳۹۸
بهترین وکیل داوری
بهترین وکیل داوری و معنای داور مرضی الطرفین
آذر ۱۲, ۱۳۹۸
نمایش همه

سرمایه گذاری در ترکیه | وکیل ایرانی در ترکیه

وکیل ایرانی در ترکیه

وکیل ایرانی در ترکیه

سرمایه گذاری مطمئن و قانونی در ترکیه۹

در چند سال اخیر شاهد حجم عمده شراکت یا سرمایه گذاری ایرانیان در کشورهای همسایه نظ.یر کشور ترکیه می باشیم.متاسفانه با توجه بر عجله ایرانیان در خروج سرمایه خود به دلیل نوسانات نرخ ارز، محملی جهت سوء استفاده برخی از شرکتها و فعالین صنف املاک در کشور ترکیه فراهم شده که این قضیه تبعات بسیار سنگین و پرهزینه ای را برای هم میهنان گرامی ام را فراهم آورده است.

از این روی چاره کار در اینست که نسبت به تنظیم قراردادها حداقل شرایط استاندارد هر کشوری را مراعات نموده و با این شیوه ریسک و خط از دست رفتن سرمایه ما را کاهش دهیم. در این راستا این دفتر حقوقی با سالها تجربه همکاری با وکلای رسمی ترکیه عموما به طریقه ذیل اقدام به خدمت رسانی می نمایند.

که بدواٌ کلیه قراردادها به دو زبان انگلیسی و ترکی تنظیم گردیده و هر قراردادی ضمن تایید وکیل رسمی به مرحله امضا و انعقاد می رسد.

وکیل ایرانی در ترکیه

وکیل ایرانی در ترکیه

حال نتیجه این عملکرد چه می باشد که در توضیح بایستی گفته شود:

اولا: تنظیم قراردادها به یک زبان (ترکی) عملا راه هرگونه تغییر بر علیه خریدار یا طرف قرارداد غیر بومی را فراهم نموده که این مسئله (تک زبانه بودن قرارداد) خود سبب کلاهبرداری بسیاری از هم وطنان گردیده است بنابراین این دفتر حقوقی ضمن تنظیم همان قرارداد به زبان انگلیسی و امضاء هر دو نسخه قراردادها به طور همزمان راه هرگونه سوء تفسیر احتمالی بعدی را مسدود می نماید.

دوم: همین که تنظیم یک قرارداد را این دفتر به شرح پیش گفته نظارت نموده باشد ضمن ممهور نمودن آن قرار داد توسط وکیل رسمی عملا مهر تایید بر کلیه مفاد قرارداد زده و با این عمل، هرزمان که اختلافی بین طرفین پیش آید وکیل مذکور متعهد به حضور در دادگاه جهت ادای شهادت نیز می گردد که شهادت وکیل یکی از ادله های اساسی در رسیدگی های محاکم ترکیه می باشد.

لذا این دفتر حقوقی ضمن تعیین شرایط آتی الاحتمال برای هرقراردادی امکان سرمایه گذاری بدون دغدغه را برای شما فراهم می آورد.