* به دلیل شیوع ویروس کرونا و رعایت فاصله گذاری اجتماعی از خدمات وکالت غیر حضوری ، مشاوره تلفنی و گفتگوی آنلاین - تصویری ما استفاده نمایید. وکیل طلاق توافقی | دفتر وکالت محمدمهدی آتش پیکر | وکیل پایه یک دادگستری | وکیل نیاوران تهران | بهترین وکیل منطقه ۱ تهران

وکیل طلاق توافقی

طلاق توافقی
طلاق توافقی
خرداد ۲۹, ۱۳۹۹
وکیل امور ملکی
وکیل امور ملکی
تیر ۲, ۱۳۹۹
نمایش همه

وکیل طلاق توافقی

وکیل طلاق توافقی

وکیل طلاق توافقی

وکیل طلاق توافقی

وکلای خانواده دفتر وکالت نیاوران با سال ها تجربه در زمینه حقوق خانواده و پرونده های ناشی از زوجیت خاصه طلاق، آماده ارائه مشاوره حقوقی وکیل طلاق توافقی نیاوران و اقسام دیگر طلاق می باشند ضمن این که مجددا به اقتضای تجربه و شرافت شغلی تاکید می کنیم که طلاق اولین راه حل برای اختلافات خانوادگی نیست.

عده ای از مردم با توجه به شخصیت، شغل و سایر مسایل معتقدند که اگر در مجتمع قضایی خصوصا دادگاه خانواده حضور پیدا کنند چه بسا که با شخص آشنا و یا از اقوام رو به رو شوند و این به زعم آن ها برای آبرویان خوب نیست، گذشته از درست و غلط بودن این اعتقاد که جنبه شخصی دارد، بودن وکیل به جای موکل از جمله دیگر از مزایای وکیل طلاق توافقی می باشد که این مشکل را حل می کند.

با مراجعه زن و شوهر به دفتر وکالت نیاوران و دفتر وکالت منطقه ۱ گروه حقوقی پرشیا و اصرار آنها بر جدایی و قطعی بودن تصمیم ایشان، طی صورتجلسه ای توسط وکیل طلاق توافقی منطقه ۱ تهران توافق های آنها مکتوب می شود. همانطور که می دانید توافق بر سر مهریه،نفقه، اجرت المثل، حضانت فرزندان و نحوه ملاقات و نفقه ایشان الزامی است. پس از آن امضاء وکالتنامه از زوجین اخذ می شود و در بازه زمانی ۱۰ الی ۱۵ روزه بدون حضور زوجین کلیه مراحل طلاق تا اخذ رای قطعی توسط وکیل طلاق توافقی منطقه ۱ تهران اخذ خواهد شد.

وکلای طلاق توافقی منطقه ۱ تهران

به کرات با پرونده هایی در خصوص طلاق توافقی و غیره مواجه بوده ایم که طرفین و به خصوص خانم ها بعد از طلاق از عجله ای که کردند پشیمان شده اند ولی به هر حال اگر به هر دلیل تصمیم به جدایی از طریق طلاق توافقی گرفتید حتما بودن وکیل طلاق توافقی برای انجام مراحل آن دارای مزایای فراوانی است که بهتر است برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

گروه وکلای منطقه ۱ تهران با داشتن وکیل طلاق توافقی شما را در مسیر رسیدن به هدف یاری می نماید. در مورد طلاق توافقی هم باید توجه داشت که انجام توافقات در مورد مسائل زندگی مشترک من جمله حقوق مالی و حضانت فرزند الزامی می باشد.

گروه وکلای منطقه ۱ تهران با استفاده از وکیل طلاق توافقی آقا وخانم به صورت تخصصی در بحث مربوط به طلاق شماره همراهی می نمایند. وکیل طلاق توافقی باید دارای تخصص، تجربه و تبحر در زمینه کاری خود باشد و این وکلای طلاق را شما می توانید از دفتر وکالت نیاوران در خواست نمایید.

ویژگی های وکیل طلاق توافقی

یک وکیل طلاق توافقی حقوقی خوب و حرفه‌ای تسلط کاملی به قوانین حقوقی دارد و می‌تواند به خوبی ادله مورد نیاز برای دفاع از موکل خود را جمع آوری کند. بهترین وکیل تهران، علاوه بر دانش و توانایی علمی باید تجربه کافی داشته باشد، خوش خلق و صبور باشد و به وضعیت مالی موکل خود نیز توجه داشته باشد. یک وکیل حرفه‌ای در کنار مسائل مالی و حق الوکاله خود به تسریع روند پرونده و موفقیت موکل خود در جریان دادرسی نیز توجه دارد .

مساله سن و جنسیت در تعیین خوب بودن وکیل طلاق توافقی ملاک مناسبی نیست. ممکن است یک وکیل جوان یا سالخورده به یک اندازه موفق باشند. معیارهای زیادی برای تشخیص بهترین وکیل نیاوران وجود دارد اما مهم‌‌‌ترین ملاک و معیار، صداقت، دانش و تجربه و مسئولیت‌پذیری است.