* به دلیل شیوع ویروس کرونا و رعایت فاصله گذاری اجتماعی از خدمات وکالت غیر حضوری ، مشاوره تلفنی و گفتگوی آنلاین - تصویری ما استفاده نمایید. روش شکایت از فروش خودرو معیوب | وکیل شکایت از فروشنده خودرو | دفتر وکالت محمدمهدی آتش پیکر | وکیل پایه یک دادگستری | وکیل نیاوران تهران | بهترین وکیل منطقه ۱ تهران

روش شکایت از فروش خودرو معیوب | وکیل شکایت از فروشنده خودرو

وکیل تصادفات در تهران
انواع تصادفات | وکیل تصادفات در تهران
مهر ۷, ۱۳۹۸
وکیل ایرانی در ترکیه
طلاق غیابی خارج از کشور | وکیل ایرانی در ترکیه
مهر ۸, ۱۳۹۸
نمایش همه

روش شکایت از فروش خودرو معیوب | وکیل شکایت از فروشنده خودرو

وکیل شکایت از فروشنده خودرو

وکیل شکایت از فروشنده خودرو

شکایت از فروشنده خودرو به علت فروش خودرو معیوب

وکیل شکایت از فروشنده خودرو : تجربه خرید ماشین دست دوم ممکن است برای برخی چندان تجربه خوشایندی نبوده باشد. مثلا برای برخی از افراد پیش آمده است که بعد از خرید یک ماشین به عنوان خودروی بی رنگ متوجه شده باشند ماشین از چند جا رنگ شده، حتی ممکن است از وسط نیمه شده و از آن بدتر چپ کرده باشد؛ اما زمانی از این موضوع مطلع می شوید که دیگر کار از کار گذشته است و شما اگر پشت گوش تان را دیدید می توانید فروشنده ماشین را هم ببینید و گیر بیندازید. از این دست اتفاقات کم نیستند و سود برنده اصلی آن یکسری از دلال ها و سارقانی اند که از این روش حسابی پول های کلان به جیب زده اند و دیگر ضرردیده ها نمی توانند آنها را پیدا کنند. حتی اگر امکان پیدا کردن آنها را هم داشته باشند زنده کردن پولشان به این سادگی ها نیست و باید چندین ماه زمان و هزینه اضافه تر صرف کنند تا مال از دست رفته را اگر بتوانند برگردانند.

کشف خرابی پس از خرید خودرو

قانون حمایت از مصرف کننده مشخص می کند که چه چیزی بعنوان خرابی در خودرو تلقی می شود. توافقی که بهنگام خرید خودرو در قراداد  صورت گرفته دارای اهمیت زیادی است.  خودرو باید همیشه زمانی که آن را میخرید از نقطه نظر ترافیک دارای امنیت باشد. اگر نباشد همیشه خرابی تلقی می شود. شما می توانید انتخاب کنید که خودرویی را که دارای امنیت ترافیک نیست خریداری کنید اما در اینصورت باید شما و فروشنده در زمان خرید در مورد آن به توافق رسیده باشید. خرابیهایی که شش ماه پس از اینکه خودرو را دریافت کرده اید نمایان می شوند می بایست اینگونه تلقی شوند که در زمان خرید وجود داشته اند، چنانچه فروشنده نتواند خلاف آن را ثابت کند.

شکایت اشکال خودرو

مهلت شکایت اشکال در مورد خودروَ، بر اساس قانون حمایت از مصرف کننده ،  سه سال است. در طی این مدت می توانید خرابی های کشف شده را در زمانی منطقی به فروشنده اعلام کنید. شکایت اشکال را سریعا پس از کشف آن تسلیم کنید. تسلیم شکایت اشکال تا دو ماه پس از کشف آن زمانی منطقی تلقی می شود.