وکیل تنظیم قرارداد در شمال تهران

وکیل تنظیم قرارداد | وکیل امور قراردادها
بهمن ۸, ۱۳۹۸
الزام به تنظیم سند رسمی
بهمن ۲۹, ۱۳۹۸
Show all

وکیل تنظیم قرارداد در شمال تهران

وکیل قرارداد

وکیل تنظیم  قرار داد :امروزه قراردادها یکی از با اهمیت ترین مسائل و موضوعات حقوقی است که اگر به آن توجه ویژه شود شاهد کاهش دعاوی و پرونده های قضایی است که امنیت حقوقی و اقتصادی را برای مردم بدنبال دارد که شایسته است بدلیل پیچیدگی های موارد مربوط به کسب و کارها و معاملات عموم مردم توجه ویژه ای به قراردادهای خود داشته باشند بصورتی که تمام قراردادها و توافقات خود را با نظر و مشورت وکیل دادگستری متخصص به امور قراردادها تنظیم کنند که حتی میتوانند برای اجرا و بقای قرارداد با وکیل خود مشورت لازم را انجام دهند.

تعریف قرارداد در قانون مدنی:

قرارداد یا عقد طبق ماده۱۸۳  قانون مدنی عبارت است از اینکه : یک یا چند نفر در مقابل یک یا چند نفر دیگر تعهد به امری نمایند و مورد قبول آن­ها قرار گیرد.
بر اثر عقد میان دو طرف، یک رابطه جدید حقوقی برقرار می­شود و طرفین با توجه به موضوع قرارداد نسبت به یکدیگر باید تعهداتی را انجام دهند.

امروزه با گسترش معاملات و تبادلات مالی ، تنظیم قراردادها و توافقات مکتوب حائز اهمیت است. به همین منظور امروزه برای انواع کسب و کارها و تجارت ها داشتن قرارداد جزو بدیهیات و مقدمات کار است.

تنظیم و اجرای قرارداد امری تخصصی و نیازمند تجربیات گوناگون است به عبارت دیگر قراردادها زمانی صحیح و اصولی هستند که از چارچوب حقوقی و قانونی برخوردار باشد و اینکه قراردادها توسط وکیل متخصص به امور انواع قراردادها تنظیم شده باشد تا طرفین ذینفع بهترین بهره برداری مثبت را ببرند و کمترین خطا و ایرادی را داشته باشد.

مزایای داشتن یک وکیل تنظیم قرارداد چیست

وکلای قرارداد در زمینه تنظیم قرارداد آموزش دیده‌اند و دارای تجربه هستند. بنابراین به طور کامل از تمامی اصطلاحات و فنون کلیدی برای تنظیم قرارداد آگاه هستند و می‌توانند قراردادهایی تنظیم کنند که به طور واضح تمامی مشکلات احتمالی و وظایف طرفین قرارداد را بیان کند. وکلای قرارداد ،قراردادها را طوری تنظیم می‌کنند که حقوق و منافع مشتری را مدنظر قراردهد و در هزینه‌های آنها نیز صرفه جویی می‌شود.

در قراردادهایی که توسط وکیل تنظیم شده‌اند، اگر یکی از بندهای قرارداد توسط طرفین اجرا نشود، می‌توان از طریق دادگاه پیگیری کرد