* به دلیل شیوع ویروس کرونا و رعایت فاصله گذاری اجتماعی از خدمات وکالت غیر حضوری ، مشاوره تلفنی و گفتگوی آنلاین - تصویری ما استفاده نمایید. تنظیم قرارداد کاری توسط وکیل متخصص | دفتر وکالت محمدمهدی آتش پیکر | وکیل پایه یک دادگستری | وکیل نیاوران تهران | بهترین وکیل منطقه ۱ تهران

تنظیم قرارداد کاری توسط وکیل متخصص

وکیل تنظیم قرارداد
اهمیت تنظیم قرارداد با وکیل تنظیم قرارداد
تیر ۴, ۱۳۹۸
تنظیم قرارداد در موسسه حقوقی
تنظیم قرارداد در موسسه حقوقی
تیر ۱۰, ۱۳۹۸
نمایش همه

تنظیم قرارداد کاری توسط وکیل متخصص

تنظیم قرارداد کاری توسط وکیل

تنظیم قرارداد کاری توسط وکیل

تنظیم قرارداد کاری

تنظیم قرارداد کاری توسط وکیل : تنظیم پیش قرارداد و توافق بین طرفین باشد و سپس به دفترخانه ارائه دهد. قرارداد براساس ماده ۱۰ قانون مدنی و بارعایت شرایط ماده ۱۹۰ تنظیم کند. به نمایندگی و وکالت از طرفین یا یک طرف در محضر (دفتر اسناد رسمی ) حاضر شود و کلیه مراحل تنظیم سند و قرارداد را در آنجا انجام دهد. به عنوان مشاور در کنار موکل خود حضور یابد تا در قرار داد شرطی خلاف واقع یا به ضرر موکل خود نوشته نشود .

در ماده ۱۰ قانون مدنی، اصل آزادی اراده یا اصل آزادی قراردادها مطرح شده است. بر اساس اصل آزادی قراردادها، هر توافقی که خلاف قانون نباشد، معتبر بوده و قانون از آن حمایت می کند. بنابراین طرفین قرارداد می توانند با هر شرایطی با یکدیگر قرارداد منعقد نمایند. اما قراردادی منصفانه است که حقوق هر دو طرف را تضمین نموده و یک طرفه نباشد. برای رسیدن به این موضوع، بهتر است تنظیم قرارداد به صورت تخصصی و توسط وکیل دادگستری انجام شود.

وکیل قراردادها

(وکیل تنظیم قرارداد) در واقع یک وکیل پایه یک دادگستری است که به طور تخصصی در زمینه تنظیم انواع قراردادها، توافق نامه ها، پیمان ها خدمات حقوقی تخصصی ارائه می دهد. تصور نکنید که هر وکیلی ولو وکیل دارای ۳۰ سال سابقه می تونه یک صفحه قرارداد بنویسه. هر حقوق دان و وکیلی لزوماً نمی تونه قراردادنویس باشه!!

وکیل متخصص تنظیم قرارداد موضوع کاری شما با طرف مقابلتان را در قالب یک قرارداد حقوقی محکم طراحی و تنظیم می نماید که در واقع آن قرارداد یک قانون بین دو طرف است. وکیل امور قراردادها توانایی پیش بینی موارد اختلاف انگیز و شناسایی نقطه کورهای حقوقی رابطه کاری و تجاری دو طرف را دارد و راه حل حقوقی مناسب آن را پیدا می نماید.

(وکیل امور قراردادها) در کلیه زمینه های حقوقی ذیل به طور تخصصی فعالیت دارد و شما می توانید از هر یک از این موارد استفاده نمایید

ارائه مشاوره حقوقی در زمینه دعاوی قراردادها و تنظیم قرارداد کاری توسط وکیل

وکیل قراردادها می تواند با ارائه راهکارهای منطقی و قانونی، نظرات طرفین معامله را جمع آوری و جهت تأمین رضایت هر دو طرف تلاش کند. همچنین در صورت بروز مشکل ناشی از معامله، بهترین شیوه اقامه دعوا، تنظیم دادخواست توسط وکیل است.

وکالت در دعاوی امور قراردادها

در صورت بروز مشکل قضایی در هر نوع مشارکت و همکاری، وکیل تنظیم قرارداد می تواند با استناد به موارد مورد نیاز در قرارداد تنظیم شده، به رفع مشکل کمک نموده یا در صورت نیاز اقدامات لازم را جهت فسخ و ابطال قرارداد و دریافت خسارت های قراردادی و الزام طرف مقابل به انجام تعهدات ذکر شده در قرارداد انجام دهد.

داوری اختلاف های مربوط به امور قراردادها

در بسیاری از آیین نامه ها، مرجع ذی صلاح حل اختلاف فی مابین دو طرف قرارداد، داوری معرفی شده است. در این صورت وکیل قراردادها بهترین فرد برای ارجاع داوری است. زیرا با تسلط به تمام موارد آیین نامه ای و قراردادها می تواند بهترین رأی را در زمینه حل مشکل پیش آمده ارائه نماید.

در صورت نیاز به وکیل تنظیم قراردادها می توانید از طریف ارسال فرم درخواست مشاوره یا تماس تلفنی با موسسه حقوقی پندار در ارتباط باشید.