* به دلیل شیوع ویروس کرونا و رعایت فاصله گذاری اجتماعی از خدمات وکالت غیر حضوری ، مشاوره تلفنی و گفتگوی آنلاین - تصویری ما استفاده نمایید. وکالت در ترکیه | دفتر وکالت محمدمهدی آتش پیکر | وکیل پایه یک دادگستری | وکیل نیاوران تهران | بهترین وکیل منطقه ۱ تهران

وکالت در ترکیه

وکیل ترکیه
وکیل ترکیه
دی ۱۹, ۱۳۹۹
بهترین وکیل در ترکیه
بهترین وکیل در ترکیه
بهمن ۱۴, ۱۳۹۹
نمایش همه

وکالت در ترکیه

وکالت در ترکیه

وکالت در ترکیه

وکالت در ترکیه

وکالت در ترکیه توسط وکیل پایه یک دادگستری و وکیل مجرب ترکیه و ایران با سابقه چندین سال فعالیت های حقوقی و کیفری وکالت در ترکیه و با تسلط لازم بر قوانین جاری هر دو کشور آمادگی قبول مشاوره حقوقی، تنظیم قرارداد و قبول وکالت در ترکیه در محاکم هر دو کشور ایران و ترکیه را دارد.

وکالت در ترکیه و انجام امور حقوقی و ثبتی در ترکیه

تنظیم وکالتنامه در خارج از ترکیه ، جهت خرید ملک در ترکیه

وکالت در ترکیه افراد زیادی هستند که قصد خرید ملک در ترکیه را دارند. خرید ملک جهت اخذ شهروندی ترکیه و یا جهت وکالت در ترکیه اخذ اقامت سالانه ترکیه. طبق قانون خرید ملک در ترکیه ، حضور شخص در روز تاپو و سند به نام زدن، نیاز می باشد.

اما در صورتیکه شخص نتواند برای خرید و یا حتی فروش ملک در ترکیه حضور داشته باشد، باید به شخصی وکالت در ترکیه بدهد. و با وکالتنامه قانونی و مورد قبول اداره تاپو ترکیه ، کار انتقال تاپو انجام می شود.

وکیل ترکیه به همراه گروه مشاورین آتش پیکر متشکل از بهترین وکلای ایرانی و ترک و مشاورین سرمایه گذاری وکالت در ترکیه ,گزینه ی حرفه ای و قابل اعتماد شما از وکالت در ترکیه خرید ملک تا وکیل ترکیه مرحله دریافت کارت اقامت و پاسپورت کشور ترکیه شما را همراهی خواهد کرد.