تنظیم قرارداد های خرید و فروش یا اجاره کشتی

تنظیم قرارداد های خرید و فروش یا اجاره کشتی

آنچه در این مطلب می‌خوانید

تنظیم قرارداد های خرید و فروش یا اجاره کشتی

تنظیم قرارداد های خرید و فروش یا اجاره کشتی

در حقوق دریایی تنظیم قرارداد های خرید و فروش یا اجاره کشتی شامل چندین دسته مختلف می گردد که مهمترین آن قراردادها مربوط به قرارداد فروش یا اجاره کشتی یا شناورها و حمل کالا ها میباشد که هریک به نوبه خود دارای ارزش ممتاز میباشد.در راستای تنظیم قرارداد های خرید و فروش یا اجاره کشتی دفتر وکالت محمد مهدی آتش پیکر با توجه بر اینکه در زمره معدود دفاتر حقوقی متخصص در زمینه حقوق دریایی میباشد آماده است تا قراردادهای شما را با شرایط ضمانت آور برای طرف مقابل تنظیم نماید.

اولین شرط ایجاد یک رابطه حقوقی امن بین دو طرف در یک قرارداد تجاری، تنظیم قرارداد بر اساس اصول قراردادهای تجاری بین المللی است. برای تنظیم تنظیم قرارداد های خرید و فروش یا اجاره کشتی نیز نکات حقوقی زیادی وجود دارد که این نکات حقوقی، اساسی‌ترین موضوع در تنظیم و انعقاد هر نوع قرارداد، پیمان، توافق، معاهده، عقد، کنترات، مقاطعه، عهدنامه، معامله و… است. بنابراین رعایت نکات حقوقی در متن قرارداد و تنظیم قرارداد های خرید و فروش یا اجاره کشتی اصولی برای تجارت مهارتی است که باید توسط یک تیم حقوقی مجرب انجام گیرد. وینداد برای تنظیم متن قرارداد تجاری در کنار شماست .

شروط اختصاصی قراردادهای تجاری، در تنظیم هر قراردادی مختلف و متفاوت می باشد و شامل مواردی مثل: مقدار معاملات، زمان و مکان پرداختی‌های آن ، اعتبارات و پایان زمان قراردادها می باشد که همه این امور به توافق و تراضی طرفین قرارداد بستگی خواهد داشت شروط مندرج در تنظیم قرارداد های خرید و فروش یا اجاره کشتی امکان دارد که در قراردادها به چند صورت گذاشته شود که مربوط به مراحل پیش آمده در اجرای قرارداد است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *