وکیل ارث در تهران

وکیل ارث در تهران

آنچه در این مطلب می‌خوانید

وکیل ارث در تهران

تقسیم ترکه و دستور فروش توسط وکیل ارث در تهران:

از طرفی در صورت غیر قابل تقسیم بودن اموال مورثث دادگاه در مقام رسیدگی به تقاضای تصمیم ترکه باید مبادرت به صدور حکم فروش اموال مشاع نماید نه دستور فروش آنها از طرفی دستور فروش ملک غیر قابل افراز با عنایت به ماده ۴ قانون افراز و ماده ۹ آیین نامه اجرایی ملک غیر قابل افراز قانون مذکوره نیاز به تقدیم دادخواست و پرداخت هزینه دادرسی و تعیین وقت رسیدگی و النهایه صدور حکم نیست.

تقسیم کردن ملک هایی که بین چند نفر به صورت مشترک و مشاع می باشد گاهی اوقات با توافق افراد انجام می شود و گاهی اوقات به صورت قانونی و به زور انجام می شود اگر هریک از شرکا برای گرفتن دستور فروش ملک مشاع اقدام کنند دادگاه دستور فروش ملک مشاع صادر می کنند و به دلیل اینکه حکم و یا قرار نمی باشد شما نمی توانید به دستور دادگاه اعتراض کنید و قطعی می باشد. این کار میتواند توسط وکیل ارث در تهران صورت پذیرد .

گروه حقوقی پرشیا :

درصورت نیاز برای برقراری ارتباط با وکیل ارث در تهران با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید تا وکلای مجرب و متخصص گروه حقوقی پرشیا پاسخ گوی سوالات شما عزیزان باشند.

ارث به اموالی گفته می شود که پس از مرگ فرد متوفی به نزدیکان او می رسد. اموالی که پس از مرگ افراد باقی می ماند ، بعد از کسر بدهی های شخص و دین هایی که بر گردن او قرار دارد ، به ورثه او خواهد رسید. البته نکته مهمی وجود دارد و آن این است که وراث به چند طبقه تقسیم می شوند و طبقه اول در اولویت دریافت ارث هستند. اگر طبقه اول در قید حیات نباشند ، به طبقه دوم ارث تعلق خواهد گرفت. در صورت زنده نبودن یا شامل نشدن طبقه دوم به طبقه سوم ارث تعلق می گیرد. در این مورد یک وکیل ارث در تهران می تواند بهترین کمک برای شما باشد.

تعریف وکیل ارث

شما برای اینکه بتوانید ارث خود را دریافت نمایید و ورثه بودن خود را در دادگاه اثبات بنمایید به کمک یک وکیل ارث نیاز خواهید داشت. مسئله انحصار وراثت در ایران بسیار پیچیده بوده و برای موفقیت در آن شما به یک وکیل ارث حرفه ای نیازمندید. اگر ساکن شهر تهران هستید برای امور مربوط به انحصار وراثت می توانید از وکیل ارث در تهران استفاده نمایید. داشتن وکیل برای ارث می تواند در دادگاه به نفع شما باشد تا حق خود را به صورت کامل دریافت کنید.

وکیل ارث در تهران در حقیقت به شما کمک می نماید تا با کمترین زحمت و هزینه در این شهر شلوغ بتوانید حق خود را دریافت بنمایید. ارث و میراث از مهم ترین چیزهایی هستند که بعد از فوت عزیزان به یادگار به بازماندگان می رسند و ارث دارای جنبه معنوی هم می باشد. وکیل ارث در تهران می تواند به شما برای دریافت این یادگاری کمک کند.

وکیل ارث در تهران

نکات و مباحث ارث بسیار پیچده است، برای مثال اضافه شدن یک نفر به وراث برای سایر ورثه تاثیر زیادی دارد.
هچنین اسناد جعلی که گاها در مورد انتقال مال متوفی پیش از فوت او، ارائه می‌شود،
یکی دیگر از مشکلاتی‌ست که ورثه و رسیدگی به پرونده‌های ارث را با مشکلات بیشتری مواجه می‌کند.
وکیل ارث در تهران می‌تواند در امور مختلف ارث از جمله مشاوره و پیگیری پرونده به شما کمک کند
و با داشتن دانش تخصصی، نحوه تقسیم ارث و میزان سهم الارث هر یک از وراث را ابتدا برای شما بیان کند
و در مورد رسیدگی نیز کمک زیادی به شما نماید.

با این توصیف توصیه می‌شود؛

از ابتدا پیگیری سهم الارث خود و تقسیم ترکه را با وکیل ارث در تهران یا هر شهر دیگری که حضور دارید پیگیری کنید.

تا علاوه بر کوتاه شدن روند رسیدگی از مسیر درست و قانونی امور خود را دنبال کنید.چون از کلام و علم وکلا می توان به این امر پی برد که وکیل، تخصصی در این حوزه حقوقی دارد یا نه که البته در شهر تهران ماهیت امر وکالت نیل به سوی تخصصی شدن گام برداشته و وکلاء بصورت تخصصی در دعاوی بخصوصی فعالیت می کنند.

بهترین وکیل ارث در تهران است که علاوه بر اشراف کامل به مباحث ارث مصلحت و صرفه موکل را رعایت نماید و از تصمیماتی که به ضرر موکل است وسرنوشت دعوی را به ضرر او تغییر می دهد اجتناب کند.

ماهیت گرفتن گواهی انحصار وراثت جدای از مباحث حقوقی، بیشتر ماهیتی اداری دارد یعنی وکیل سعی در دفاع از موکل خود ندارد صرفاً امور مرتبط با گرفتن گواهی انحصار وراثت که در بالا کامل توضیح داده شد را انجام می دهد و موکل بدون اینکه مشقت و سختی را متحمل شود، گواهی را دریافت می کند و برای چنین مورد وکالتی، وکلاء به ارزش ریالی ماترک متوفی توجه می نمایند.در حالت کلی به علت تخصصی بودن موضوعات مربوط به ارث حضور وکیل ارث در تهران که در این زمینه از دانش حقوقی خاصی برخوردار است و در مطالبات سهم الارث تجربه بالایی دارد می تواند بسیار موثر باشد. سعی کنید به همان میزان که پرونده ی انحصار وراثت شما پیچیده است، در انتخاب وکیل ارث در تهران دقت نمایید. اگر فکر می کنید پرونده ارث شما به راحتی قابل حل است می توانید برای اطمینان خاطر از مشاوره وکیل ارث در تهران بهره ببرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *