* به دلیل شیوع ویروس کرونا و رعایت فاصله گذاری اجتماعی از خدمات وکالت غیر حضوری ، مشاوره تلفنی و گفتگوی آنلاین - تصویری ما استفاده نمایید. تنظیم قرارداد | دفتر وکالت محمدمهدی آتش پیکر | وکیل پایه یک دادگستری | وکیل نیاوران تهران | بهترین وکیل منطقه ۱ تهران

تنظیم قرارداد

وکیل دعاوی ملکی در منطقه 1 تهران (فرمانیه - الهیه)
وکیل دعاوی ملکی در فرمانیه – الهیه
آبان ۵, ۱۳۹۷
وکیل پایه یک دیوان عدالت اداری
وکیل پایه یک دیوان عدالت اداری
آبان ۵, ۱۳۹۷
نمایش همه

تنظیم قرارداد

مشاوره تنظیم قرارداد های حقوقی

مشاوره تنظیم قرارداد های حقوقی

مشاوره تنظیم قرارداد های حقوقی

مشاوره تنظیم قرارداد های حقوقی

تنظیم قرارداد‌های حقوقی
تنظیم قرارداد های حقوقی با توجه به نوع روابطی که اشخاص با یکدیگر بر قرار می‌کنند انواع مختلفی دارند ولی در هر یک از آن‌ها مواردی مشترک است که ذکر آن‌ها می‌پردازیم.

بطور مثال از جمله ارکان مشاوره تنظیم قرارداد های حقوقی دو طرفی هستند که قصد برقراری یک رابطه حقوقی را دارند.

ممکن است این دو شخص افراد حقیقی باشند یا حقوقی که ویژگی‌هایی که هر یک برای انعقاد عقد نیاز دارند متفاوت است.

افراد حقیقی به لحاظ هوشیاری، که در قانون از آن “اهلیت” یاد می‌کنیم، باید در سلامت کامل باشند و سن آن‌ها به سن رشد (۱۸ سال تمام) رسیده باشد مگر گواهی احراز رشد از دادگاه صالح دریافت کرده باشند.

شرکت برای شرکت‌ها مصداقی ندارد در عوض باید کسانی که مبادرت به امضای قرارداد می‌نمایند سمت آن ها مشخص شده باشد و به لحاظ قانونی دارای اختیارات لازم برای امضاء قرارداد باشند که این امر به وسیله صورتجلسات هیات مدیره و روزنامه رسمی شرکت قابل احراز است.

مشاوره تنظیم قرارداد های حقوقی دو طرفی که مترصد امضای قرارداد هستند باید در کمال رضایت برای موضوع عقد توافق کنند در عقودی که موقت هستند، مدت باید مشخص گردد. پس از آن مبلغ قرارداد تعیین می‌شود، محل و تنظیم قراداد و محل ایفاء تعهد یا انجام عمل مورد توافق تعیین می‌شود.
در تنظیم قراردادهای حقوقی تعهداتی که هر یک از طرفین نسبت به یکدیگر دارند نیز باید به صراحت قید شود.

هزینه‌هایی که در اجرای و تنظیم مشاوره تنظیم قرارداد های حقوقی صورت می‌گیرد معین می‌شود که چه کسی مسئول پرداخت آن‌ها است. این امور به صورت کلی در تمامی قراردادها وجود دارند.

پس از این مشاوره تنظیم قرارداد های حقوقی، موضوعاتی در قرارداد ذکر می‌شود که با توجه به نوع عقد متفاوت است و دارای جزئیات دقیقی است که متناسب با موضوع توافق تعیین می‌شود.