* به دلیل شیوع ویروس کرونا و رعایت فاصله گذاری اجتماعی از خدمات وکالت غیر حضوری ، مشاوره تلفنی و گفتگوی آنلاین - تصویری ما استفاده نمایید. مشاوره حقوقی در کلاهبرداری | دفتر وکالت محمدمهدی آتش پیکر | وکیل پایه یک دادگستری | وکیل نیاوران تهران | بهترین وکیل منطقه ۱ تهران

مشاوره حقوقی در کلاهبرداری

وکالت فروش مال غیر
وکالت فروش مال غیر
مرداد ۹, ۱۴۰۰
دفتر وکالت دعاوی کیفری
دفتر وکالت دعاوی کیفری
شهریور ۱۴, ۱۴۰۰
نمایش همه

مشاوره حقوقی در کلاهبرداری

مشاوره حقوقی در کلاهبرداری

مشاوره حقوقی در کلاهبرداری

مشاوره حقوقی کلاهبرداری

کلاهبرداری زمانی رخ می دهد که فردی از طریق فریب دادن فردی دیگر اقدام به سلب مال نماید. در کلاهبرداری فرد باید از قبل نسبت به انجام عمل کلاهبرداری دارای سو نیت و برنامه قبلی باشد. در قانون ماده یک قانون تشدید مجازات به تعریف و مجازات های کلاهبرداری پرداخته است. در مشاوره حقوقی کلاهبرداری نقش برده شدن مال در تشکیل جرم کلاهبرداری بسیار مهم است و وجه تمایز این جرم حقوقی با جرم شروع به کلاهبرداری در این مورد شناخته می‌شود. بر این مبنا شروع به کلاهبرداری به معنای توسل توام با سوءنیت به وسایل و عملیات متقلبانه برای بردن مال دیگری است.

در کلاهبرداری نحوه وقوع جرم بسیار اهمیت دارد به همین دلیل انجام مشاوره حقوقی کلاهبرداری قبل از ارائه شکوایه بسیار مهم و ضروریست. مشاوره حقوقی کلاهبرداری باید توسط وکلای متخصص و حرفه ای انجام شود به همین منظور گروه مشاوره و حقوقی محمد مهدی آتش پیکر با وکلای تخصصی و مجرب بهترین مشاوره حقوقی را در امور کلاهبرداری به شما ارائه می دهد. نحوه تنظیم شکوایه برای ارائه به دادگاه بسیار مهم است که باید با مشاوره حقوقی و توسط وکلای مجرب تهیه و انجام شود. تیم تخصصی محمد مهدی آتش پیکر به صورت آنلاین و تلفنی آماده ارائه مشاوره حقوقی انواع امور کلاهبرداری از جمله مشاوره حقوقی کلاهبرداری چک، مشاوره حقوقی کلاهبرداری ملکی، مشاوره حقوقی کلاهبرداری معامله و … می باشد.