خرید ملک ارزان در ترکیه

خرید ملک ارزان در ترکیه

آنچه در این مطلب می‌خوانید

خرید ملک ارزان در ترکیه

ترکیه با داشتن تاریخ ، فرهنگ ، طبیعت و آب و هوای دیدنی و جذاب خود ، همیشه مقصد مطلوبی برای بسیاری از مهاجران و خرید ملک ارزان در ترکیه می باشد . این ویژگی ها برای داشتن یک زندگی سالم و شاد مورد نیاز می باشد . با این حال ، ایجاد یک حرکت بزرگ به یک کشور دیگر و خرید ملک ارزان در ترکیه می تواند دلهره آور باشد .

اگر قصد دارید ظرف پنج سال از بعد از خرید ملک ارزان در ترکیه ملک خود را بفروشید ، به خاطر داشته باشید که مشمول پرداخت مالیات بر سود سرمایه خواهید شد که درصد پایینی بر روی سود حاصله محاسبه می شود. کسانی که مایل به فروش خانه های خود هستند نیز باید ملک خود را توسط یک شرکت خصوصی ارزیابی کنند و مشروط به پرداخت 4٪ از ارزش واقعی مالیات خواهند بود ، بنابراین پایان دادن به کاهش قیمت واقعی یک ملک برای جلوگیری از پرداخت مالیات بیش از حد اگر خارجی ها ملک را به تنهایی خریداری می کنند ، به یک شماره شناسایی خارجی (yabancı kimlik numarası) و همچنین مترجم و ترجمه محضری گذرنامه خود نیاز دارند .

علاوه بر جذب میلیون ها نفر از ایرانیان برای تعطیلات و خرید خانه ارزان در ترکیه ، ترکیه به یک مکان محبوب برای انگلیسی ها تبدیل شده است که به دنبال خانه های بازنشستگی هستند .

مشاوره حقوقی در مورد خرید ملک ارزان در ترکیه

رویه ها و قوانین مربوط به خرید ملک ارزان در ترکیه با قوانین انگلیس متفاوت است و محافظتی که ممکن است در انگلیس به آن اعتماد کنید ممکن است در ترکیه وجود نداشته باشد .

به شما اکیداً توصیه می شود قبل از اینکه متعهد به خرید ملک ارزان در ترکیه یا پرداخت ودیعه یا تمام هزینه های ملک شوید ، وکالت مستقل را دریافت کنید. ما “وکیل مستقل” را کسی تعریف می کنیم که هیچ ارتباطی با فروشنده یا نماینده فروشنده ندارد: یک نماینده می تواند یک بنگاه املاک یا هر کسی باشد که از طرف فروشنده اقدام کند .

وام برای خرید ملک ارزان در ترکیه

تعدادی از بانکهای ترکیه وامهای رهنی را به اتباع خارجی که مایل به خرید ملک ارزان در ترکیه هستند ارائه می دهند. نسبت وام ، نرخ بهره و الزامات ممکن است برای هر بانک متفاوت باشد. ما توصیه می کنیم قبل از تصمیم گیری برای خرید ملک ارزان در ترکیه با چندین بانک تماس بگیرید.