خرید ملک در استانبول

خرید ملک در استانبول

آنچه در این مطلب می‌خوانید

خرید ملک در استانبول

آیا قبل از خرید ملک در استانبول ، یک سفر بازرسی ضروری است؟

بله ، یک سفر بازرسی برای خارجی هایی که می خواهند در استانبول املاک خریداری کنند ، توصیه می شود و این برای اطمینان از خرید است. از آنجا که این گزینه ممکن است در اختیار کارآفرینی از خارج از کشور نباشد ، توصیه می کنیم با یکی از وکلای ترک ما در ارتباط باشید و در این زمینه درخواست پشتیبانی کنید. یک سفر بازرسی را می توان در کنار یک مشاور املاک با تجربه در این زمینه توسط یکی از وکلای ما در ترکیه انجام داد. چنین بازرسی از وضعیت اولیه برخوردار است و اگر مشکلی در مورد ملکی که می خواهید بخرید وجود دارد. علاوه بر این ، در زمان خرید ملک در استانبول رسیدگی به دلیل املاک و مستغلات اجباری است و مشاوره حقوقی کامل توسط یکی از وکلای ترک ما ارائه می شود.

املاک و مستغلات در ترکیه

افرادی که هیچ اطلاعی از بازار املاک و مستغلات در ترکیه ندارند و نیاز به خرید ملک در استانبول دارند ، باید در زمینه مراقبت های لازم از املاک و مستغلات پشتیبانی حرفه ای را درخواست کنند. چنین روشی کاملاً توصیه می شود و این به این دلیل است که خاصیت کاملاً تأیید شده است. در صورت وجود هرگونه بدهی یا دادخواست ، املاک و مستغلات املاک و مستغلات گزارش کاملی را با اطلاعاتی درباره وضعیت حقوقی ملک ارائه می دهند. همچنین ، مجوزهای ساخت و ساز با مقامات محلی تأیید می شوند ، بخشی از رویه مراقبت از املاک و مستغلات که یکی از وکلای ما در ترکیه می تواند به شما کمک کند.

در اینجا برخی از جزئیات کوتاه در مورد روش مراقبت از املاک و مستغلات برای املاک در ترکیه وجود دارد:

اسناد یا املاک کامل توسط یکی از وکلای ترک ما قابل تجزیه و تحلیل است.
کارشناسان ما می توانند بررسی کنند که آیا این ملک درگیر دعاوی است یا خیر.
همچنین ، مجوزهایی که ملک بر اساس آنها ساخته شده است تأیید می شوند.
در هنگام انجام مراقبت های لازم از املاک و مستغلات به طور معمول هرگونه مانعی تشخیص داده می شود.

توصیه می شود از پرداخت پیش پرداخت خودداری کنید و منتظر گزارش فاش شده توسط املاک و مستغلات باشید. بگذارید تیم وکلای ما در ترکیه در مورد مراحل خرید ملک در استانبول و رسیدگی به موقع املاک و مستغلات و روشهای صحیح خرید ملک در استانبول را به شما توضیح دهند.

برای بسیاری از افراد محلی در استانبول ، خرید ملک در استانبول از مراحل تحقیق و نهایی ممکن است یک هفته طول بکشد. با این وجود ، اگرچه می توان آن را در مدت زمان کوتاهی انجام داد ، اما ما به شما توصیه می کنیم برای خرید ملک در استانبول حداقل سه تا شش ماه به خود فرصت دهید تا تصمیمی درست برای ملک ایده آل که بهترین سرمایه شما خواهد بود ، بگیرید.

خود را برای خرید ملک در استانبول آماده کنید : استانبول طیف گسترده ای از پروژه های بزرگ جدید املاک و مستغلات را ارائه می دهد که برای هر بودجه بسیار مناسب است. علاوه بر پروژه های جدید در بسیاری از مناطق و محله های محبوب شهر ، پروژه های تحول شهری نیز فرصت های خوبی را برای این بخش فراهم می کند. ساختمانهای نوساز برای فروش خانه ها و آپارتمان ها را با قیمت بسیار مقرون به صرفه تضمین می کنند.

بهترین مکان برای سرمایه گذاری و خرید ملک در استانبول : اگر شما واقعاً علاقه مند به زندگی در کلانشهرها هستید ، از آنچه ما مناطق و محله های زیر را به شما توصیه می کنیم ، از شبهای پر جنب و جوش شهر ، خیابان های پر جنب و جوش ، بودن در مرکز شهر ، ایده آل در فاصله پیاده تا تمام امکانات لازم و مرکز حمل و نقل لذت ببرید. . اگر کار می کنید ، باید از کار خود دور باشید تا خود را از ترافیک معروف استانبول دور نکنید.

طرف اروپایی برای خرید ملک در استانبول : بشیکتاش ، تاکسیم ، سیسلی ، باکیرکوی ، باساخ شهیر ، بیلیکدوزو ، آرناووتکوی (نزدیک فرودگاه IST) ، باهچلیفلر ، کوچوچک مکه