خرید ملک در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

آنچه در این مطلب می‌خوانید

خرید ملک در ترکیه

هزینه های خرید ملک در ترکیه ؛ لیست دقیق هزینه های ثابت و متغیر هنگام خرید ملک خود در ترکیه و همچنین اخذ اقامت ترکیه، شما تنها به آگاهی کامل از مراحل، شرایط و قوانین حاکم بر کشور ترکیه دارید تا با استفاده از آن ها بتوانید به موقع بهترین تصمیم را بگیرید و خرید ملک در ترکیه را به سادگی به اتمام برسانید.

نکات و توصیه های خرید ملک در ترکیه

استانبول با داشتن بازار پویای املاک و مستغلات ، سرمایه گذاران را از سراسر جهان جذب می کند . سرمایه گذاری در یک پروژه جدید در استانبول می تواند یک سرمایه گذاری بسیار ارزشمند باشد.

اگر می خواهید در مورد قوانین و قوانین مربوط به خرید ملک در ترکیه مطالعه کنید ؛ در مورد اینکه کدام ملیت ها می توانند ملکی در ترکیه خریداری کنند مطلع شوید ، اولین قدم برای شروع خرید ملک در ترکیه و هزینه های مربوط به خرید ملک در ترکیه است . انتخاب وکیل خرید ملک در ترکیه ، آرامش خاطر را در کل مراحل خرید تضمین می کند. ما تأکید ویژه ای بر استفاده از یک وکیل مستقل داریم.

هنگام خرید ملک در یک شرکت خارجی ، یک سوال معمول که ذهن او را به خود جلب می کند این خواهد بود؛ “آیا برای خرید ملک در ترکیه به وکیل نیاز دارم؟” در اینجا مجموعه ای از جنبه های حقوقی مهم مربوط به خرید ملک در ترکیه و همچنین نحوه راهنمایی وکیل برای شما مفید است.

املاک و مستغلات ترکیه در گذشته اخیر شهرت جهانی یافته است. خارجیانی که آرزو دارند در کشوری صلح آمیز ساکن شوند که هم از اهمیت تجاری و هم طبیعت تحسین برانگیزی برخوردار باشد ، ترکیه را مناسب می دانند. علاوه بر این ، مقررات ترکیه که به خارجی ها اجازه می دهد تابعیت ترکیه را با سرمایه گذاری دریافت کنند دلیل اصلی دیگر علاقه خارجی ها به املاک و مستغلات ترکیه است.

با این حال ممکن است خارجی هایی که قصد خرید ملک در ترکیه را دارند برخی از سوالات اساسی را در ذهن خود داشته باشند. یکی از این شبهات شایع که هر خریدار را متوجه خود می کند این است: آیا برای خرید ملک در ترکیه به وکیل نیاز دارم؟ در اینجا مجموعه ای از جنبه های حقوقی مهم مربوط به خرید ملک در ترکیه و همچنین نحوه راهنمایی وکیل برای شما مفید است.

یافتن ملک در ترکیه

ترکیه کشوری بزرگ با مناطق زیادی است که می توان در آن املاک خریداری کرد. شهروندان خارجی می توانند املاک مسکونی یا زمینی را که می توانند خانه بسازند خریداری کنند ، در حالی که سرمایه گذاران خارجی بسته به نوع فعالیت خود گزینه های مختلفی دارند. لازم به ذکر است خارجیانی که قصد خرید ملک در ترکیه را دارند با هدف شروع ساخت و ساز در آن ، باید پروژه ساختمان را دو سال قبل از شروع ساخت و ساز ارسال کنند. این پروژه بسته به هدف ساختمان برای تصویب در یکی از وزارتخانه های ترکیه ارسال خواهد شد. وکلای ما در ترکیه به شهروندان خارجی توصیه می کنند که برای اطمینان از اینکه هیچ ملکی از بدهی یا سایر مشکلات فنی نیست ، بدون توجه به اینکه آنها علاقه مند به خرید ملک در ترکیه یا شهر دیگری هستند ، یک پروسه دقیق مراقبت از املاک و مستغلات را انجام دهند.

مراحل خرید ملک در ترکیه

دو مرحله برای خرید ملک در ترکیه در بالا ذکر شد: مرحله اول یافتن ملک و سپس انجام مراحل احتیاط لازم است. در مرحله بعدی ، باید یک وکیل در ترکیه استخدام کنید که می تواند از طرف خریدار در مورد قرارداد خرید و فروش مذاکره کند. لازم به ذکر است که برای نگهداری دارایی باید 10٪ تا 25٪ قیمت ودیعه به حساب بانکی واریز شود. سپس می توان توافق نهایی را امضا کرد. قبل از صدور عنوان جدید ملک ، باید یک درخواست اولیه توسط مالکان قدیمی و جدید ارائه شود. آخرین مرحله برای خرید ملک در ترکیه این است که مالک جدید برای انتقال مال و صدور سند مالکیت جدید ، درخواست خود را به همراه سایر اسناد در اداره ثبت اسناد ثبت کند.