مشاوره حقوقی ملکی

مشاوره حقوقی ملکی

آنچه در این مطلب می‌خوانید

مشاوره حقوقی ملکی

مشاوره حقوقی ملکی توسط وکیل ملکی

با توجه به مشکلات فراوان در حوزه حقوقی خرید و فروش املاک پیشنهاد می گردد تا قبل از ورود به این حوزه با موارد حقوقی و قانونی آن آشنا و از وکلای دادگستری در این خصوص مشاوره حقوقی ملکی آنلاین اخذ نمایید .

استعلام از مراجع ذی صلاح و مشاوره حقوقی ملکی

یکی از موارد عمده ایجاد اختلاف در قراردادهای ملکی ، بحث استعلام های مربوطه (دارایی – شهرداری – ثبت ) می باشد. ملکانا به شما کمک می نماید قبل از خرید ملک از وضعیت حقوقی آن آگاه و از مشکلات احتمالی ( فروش مال غیر – فروش مال مرهونه ) اطلاع کامل اخذ نمایید .

دریافت مشاوره حقوقی ملکی غیرحضوری با مشاور ملکی:

مشاوره حقوقی ملکی غیر حضوری به دو روش قابل انجام است:

۱-آنلاین
۲-تلفنی

در مشاور حقوقی ملکی آنلاین افراد میتوانند از طریق تلگرام و واتس آپ سوالات ملکی خود را بپرسند و راهنمایی لازم را دریافت کنند.شما میتوانید به صورت آنلاین نیز درخواست تنظیم دادخواست و تنظیم قرارداد بدهید.

در مشاوره حقوقی ملکی تلفنی شما میتوانید با سرچ در گوکل شماره تماس مشاوره حقوقی ملکی مجرب را پیدا کنید و با شماره های درج شده تماس بگیرید و مشاوره حقوقی ملکی خود را از وکیل پایه یک دادگستری دریافت کنید.

انواع مشاوره حقوقی ملکی در حوزه املاک:

یک مشاور حقوقی میتواند در حوزه های زیر به شما کمک کند که این حوزه ها عبارتند از:

دعوی تخلیه
دعوی خلع ید
دعوی فروش ملک مشاع
الزام به تنظیم سند رسمی
پرونده های کمیسیون ماده ۱۰۰
دعوی تقسیم و افراز ملک مشاع
الزام به اخذ گواهی پایان کار
مشاوره حقوقی ملکی

دلایل اهمیت مشاوره حقوقی ملکی:

با توجه به تجربه در امور حقوقی و وکالت در پرونده های گوناگون مواردی مشاهده شده که افراد به دلیل عدم اطلاع ازمسائل گوناگون حقوقی دچار معظلات شده اند که حل این معظلات زمان، هزینه و انرژی فراوان از افراد گرفته که با یک مشاوره حقوقی ملکی یا وکیل آنلاین آشنا با این مسائل و به موقع به آسانی قابل حل است، دفتر وکالت محمدرضا آتش پیکر این امکان را در اختیار شما عزیزان قرارداده تا هرساعت از شبانه روز با وکلای مجرب و مشاورین حقوقی در ارتباط باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *