وکیل خرید خانه در استانبول

مشاوره حقوقی خرید خانه در استانبول

آنچه در این مطلب می‌خوانید

وکیل خرید خانه در استانبول

مشاوره حقوقی خرید خانه در مناطق مختلف استانبول

همچنین مشاوران املاک در ترکیه این توانایی را دارند که با افتتاح حساب به نام مشتری و گرفتن شماره مالیاتی امور پرداختی مثل پرداخت قبوض آب، برق و… را سرعت ببخشند و انجام آنها را آسان کنند.

بافت سنتی و مرکز شهر استانبول برای سرمایه گذاری در بخش املاک مناسب نیست. مشاوره حقوقی خرید خانه در این مناطق استانبول با توجه به درآمد بالای جذب توریست اصطلاحاً به قیمت رسیده محسوب می شود.

بنابراین مشاوره حقوقی خرید خانه در استانبول برای کسانی که به دنبال کار در استانبول نیستند خرید ملک در این مناطق توجیه منطقی ندارد.

اما دولت ترکیه با حمایت از سرمایه گذاری داخلی و خارجی امکاناتی را برای ساخت برج های مسکونی در مناطق غیر شهری استانبول در نظر گرفته است.

مشاوره حقوقی خرید خانه در استانبول بر این اساس انبوه سازان امکان ساخت و ساز فراوان در خارج از بافت شهری استانبول و در مناطقی که حداقل از نظر زمانی یک ساعت فاصله با مرکز شهر دارند پیدا نموده اند.

مشاوره حقوقی خرید آپارتمان ها را با قیمت متوسط هر متر مربع ۸۰۰ دلار به فروش می رسانند.

از یاد نبرید که برگه‌ی انتقال مالکیت مشاوره حقوقی خرید خانه در استانبول و ترکیه تاپو Tapu نام دارد و برای خریدار نیاز است و توصیه می‌کنیم که خریداران تمامی بخش های آن را مطالعه کنند و این سند مانند اسناد انتقال در ایران شامل اطلاعاتی مثل تاریخ نقل و انتقال، نام و مشخصات مالک و وضعیت مالکیت می‌باشد و نباید در مشاوره حقوقی خرید خانه در استانبول اشتباهی رخ بدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *