وکیل خرید ملک در ترکیه

وکیل خرید ملک در ترکیه

آنچه در این مطلب می‌خوانید

وکیل خرید ملک در ترکیه

یکی از مهمترین مزایای داشتن ملک در ترکیه این است، که به عنوان یک تفریحگاه تفریحی مورد علاقه برای اجاره تعطیلات می باشد. پس از خرید ملک در حالی که ارزش سرمایه گذاری شما با گذشت زمان افزایش می یابد، می توانید به راحتی آن را اجاره دهید و درآمد ماهانه دیگری کسب کنید.اگر قصد خرید ملک در ترکیه را دارید همین حالا با بهترین وکیل خرید ملک در ترکیه تماس بگیرید .

اگر به دنبال وکیل ملک در تهران هستید به مقاله وکیل ملکی در تهران مراجعه کنید.

وکیل خرید ملک در ترکیه و اخذ حق شهروندی

برای دریافت حق شهروندی از طریق خرید ملک واجد شرایط در ترکیه (Title Deed) تنها یک نفر می‌تواند با در دست داشتن مدارک خانواده درجه یک خود، مسئول پیگیری کارها و امور دریافت حق شهروندی ترکیه شود.

خرید ملک با بهترین شرایط در ترکیه و مناسب ترین قیمت

اقامت ترکیه برای ایرانیان با توجه به شرایط مناسبی که کشور ترکیه دارد بسیار مناسب میباشد.کشور ترکیه با توجه به زیر ساختهای مناسب برای سرمایه گذاری و داشتن تمامی منابع مورد نیاز و حماینهای دولت از سرمایه گذاران شرایط بسیار عالی برای سرمایه گذاران خارجی فراهم میکند. در این مورد با وکیل خرید ملک در ترکیه تماس بگیرید .

برای خرید ملک در ترکیه و به خصوص شهر استانبول با وام بانکی، باید در این کشور کار پیدا کنید؛ که بهترین و متداولترین راه برای پیدا کردن کار در استانبول ثبت شرکت و ارائه‌ی صورت‌ حساب مالی به بانک‌ها است. بااقامت کاری هم می‌توانید از وام خرید خانه بهره‌مند شوید. البته راه‌های دیگری برای خرید خانه در ترکیه بدون دریافت وام بانکی نیز وجود دارد که خرید خانه از پروژه‌های در حال ساخت یکی از این راه‌ها محسوب می‌شود . برای اطلاعات بیشتر درباره گرفتن وام برای خرید خانه در ترکیه با وکیل خرید ملک در ترکیه تماس بگیرید تا در این خصوص شما را راهنمایی کند .

اتباع ایرانی، از شهروندان مجاز به خرید ملک در ترکیه می باشند. خریدار و یا وکیل خرید ملک در ترکیه می بایست درخواست خود مبنی بر ارائه اقدامات مقدماتی انتقال سند را پیش از انجام هرگونه عقدی در سازمان ثبت اسناد و املاک ارائه کند. در تمامی این مراحل می توانید از بهترین وکیل خرید ملک در ترکیه کمک بخواهید .

وکیل ملک در تهران

موارد مهم درحین خرید ملک ترکیه که می‌توانید با کمک وکیل خرید ملک در ترکیه از آن مطلع شوید عبارت است از:

ملک موردنظر را از نزدیک دیده و با مشخصات سند تاپو انطباق دهید؛ بنابراین مطمئن خواهید شد که ملکی که در تاپو به نام خریدار منتقل می‌شود با ملکی که فروشنده مدعی فروش آن است یکی باشد. البته برای اطمینان بیشتر می‌توانید با همسایگان یا مستأجر احتمالی ملک هم صحبت و مشورتی داشته باشید.سند ملک موردنظر ایپوتک دار نباشد، یعنی به بانک یا سازنده بنا و … بدهکار نباشد.وکیل ملک در ترکیه بررسی می کند که در قسمت توضیحات سند، ملک در رهن بانک یا شخص دیگری نباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *