پیش خرید ملک در ترکیه

پیش خرید ملک در ترکیه

آنچه در این مطلب می‌خوانید

پیش خرید ملک در ترکیه

راهنمای خرید ملک در ترکیه

به فکر پیش خرید ملک در ترکیه هستید؟ بنابراین بایو اطلاعات دقیق در مورد روند واقعی خرید ، در مورد همه جنبه های زندگی و کار در ترکیه اطلاعات داشته باشید.

اکنون تغییرات اخیر در قوانین حاکم بر مالکیت املاک بدان معنی است که اکثر خریداران خارجی می توانند در ترکیه مالکیت املاک را داشته باشند. “اصل متقابل” بدان معنی است که خارجی ها می توانند زمین و املاک آزاد را به نام خود در ترکیه خریداری کنند به شرطی که به شهروندان ترک اجازه داده شود زمین و املاک آزاد را در کشور مبدا یا محل اقامت خریدار خریداری کنند. این بیشتر اروپا و خاورمیانه را شامل می شود.

آیا پیش خرید ملک در ترکیه سرمایه گذاری خوبی است؟

ترکیه یکی از دوستانه ترین و زیباترین مکان های کره زمین است که به دلیل سواحل خیره کننده ، آب و هوای با شکوه و قیمت مناسب ملک مورد علاقه است. ترکیه دارای اقتصادی قوی و جمعیت جوان و جهان وطنی است که منجر به افزایش تقاضای خریداران خارجی ، به ویژه از خاورمیانه می شود. گسترش زیرساخت ها و پروژه های نوآورانه منجر به علاقه گسترده رسانه ها با معماران و طراحان بسیار معتبری شده است که ترکیه را برای نمایش کارهای خود انتخاب می کنند.

هزینه های پیش خرید ملک در ترکیه

ترکیه کشوری پهناور است که املاک زیادی در دسترس است. قیمت ها در مقایسه با سایر مقاصد محبوب گردشگری هنوز بسیار مطلوب هستند و اگرچه در حال افزایش هستند . در انتهای دیگر مقیاس ، خانه های زیادی در بازار وجود دارد که توسط طراحان و معماران مشهور جهان ساخته شده و در یک محیط لوکس ساخته شده اند.

اکنون زمان بسیار خوبی برای پیش خرید ملک در ترکیه و استانبول است. برای پیش خرید ملک در ترکیه باید به این موارد دقت کنید آیا شخصی که ملک را می فروشد مالک است؟ آیا ملکی که خریداری می شود ، همان ملکی است که دیده شده است؟ آیا ملک مجوزهای صحیحی دارد؟ آیا قرارداد به طور قانونی ساختار یافته و اجرا شده است ، آیا ساختمان مطابق با مقررات ساخته شده است ، یا اینکه منوط به دستور تخریب خواهد بود؟ خریدار هرگز نباید برای پاسخ دادن به فروشنده یا نماینده او اعتماد کند.

آیا پیش خرید ملک در ترکیه با قیمت مناسب می باشد ؟ برای حل مشکل مزمن عوامل پیش خرید ملک در ترکیه به خارجی ها با قیمت های بسیار بالا ، مقررات جدید این الزام را ایجاد می کند که باید یک گزارش ارزیابی به خریدار خارجی داده شود. این گزارش ها قیمت بازار ملک را نشان می دهد. نمایندگان و توسعه دهندگان همچنان سعی خواهند کرد خریداران را متقاعد کنند که این گزارش های ارزیابی 10 تا 20 درصد از قیمت ملک کم ارزش را ارائه می دهند ، اما این یک روش غلط گمراه کننده دیگر برای پنهان کردن قیمت و کارمزدهای پنهان پیش خرید ملک در ترکیه توسط نمایندگان است.
خبر خوب این است که برای پیش خرید ملک در ترکیه می توانید وام بگیرید .

بیشتر وام ها به خارجی ها نیز به ارز خارجی ارائه می شود ،

برای گرفتن وام و پیش خرید ملک در ترکیه می توانید مستقیماً به یکی از بانکهای ترکیه بروید که وام های رهنی را به خارجی ها ارائه می دهد . اما هر بانک تنظیمات خاص خود را دارد – به عنوان مثال ، بانک ها ممکن است به ترجمه محضری فیش حقوقی یا حساب های شرکت شما نیاز داشته باشند. شاید بهتر باشد از یک کارگزار وام مسکن برای پیش خرید ملک در ترکیه استفاده کنید ، وی می تواند بهترین معامله را برای شما فراهم کند و به شما اطمینان دهد که همه مدارک مناسب است.

یک خبر خوب این است که برای گرفتن وام خود نیازی به حضور شخصی ندارید. یک نماینده قانونی با وکالت نامه محضری می تواند وکالت شما را بر عهده بگیرد.بهتر است تا زمانی که ملک مورد نظر خود را پیدا نکردید منتظر بمانید ، اما در عوض ، در مراحل اولیه جستجو پیش خرید ملک در ترکیه ، پیش تأیید را دریافت کنید. پس از ارزیابی بودجه و نوع دارایی مورد نظر خود ، می توانید در مورد امور مالی صحبت کنید. وقتی تعهد اصولی خود را تأمین کردید ، وضعیت بسیار بهتری خواهید داشت. شما درگیر کارهای اداری نخواهید بود و می توانید به سرعت حرکت کنید و مطمئن شوید که کلیدهای خانه رویایی خود را می گیرید.