* به دلیل شیوع ویروس کرونا و رعایت فاصله گذاری اجتماعی از خدمات وکالت غیر حضوری ، مشاوره تلفنی و گفتگوی آنلاین - تصویری ما استفاده نمایید. وکیل ارث و میراث | دفتر وکالت محمدمهدی آتش پیکر | وکیل پایه یک دادگستری | وکیل نیاوران تهران | بهترین وکیل منطقه ۱ تهران

وکیل ارث و میراث

مشاوره حقوقی انحصار وراثت
مشاوره حقوقی انحصار وراثت
آذر ۲۲, ۱۳۹۹
وکیل پایه یک دادگستری تهران
وکیل پایه یک دادگستری تهران
دی ۵, ۱۳۹۹
نمایش همه

وکیل ارث و میراث

وکیل ارث و میراث

وکیل ارث و میراث

وکیل ارث و میراث

بهترین وکیل ارث و میراث در تهران

با شیوع ویروس کرونا و همه گیری و فوت بسیاری از شهروندان بحث تقسیم ترکه و انحصار وراثت داغ شده است . برای اخذ گواهی انحصار وراثت و مشاوره با وکیل ارث و میراث در تهران میتوانید با دفتر وکالت محمد مهدی آتش پیکر منطقه ۱ تهران تماس بگیرید تا بهترین وکیل ارث و میراث در تهران کارهای حقوقی شما را انجام دهد . قبول وکالت تخصصی و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص مسائل و دعاوی مربوط به ارث و وصیت در تهران توسط با سابقه ترین وکیل ارث و میراث در تهران با حق الوکاله مناسب در منطقه ۱ تهران انجام می گیرد .

تقسیم ماترک توسط وکیل ارث میراث در تهران پیش از هرچیز نیاز به دریافت گواهی انحصار وراثت رسمی از مراجع ذی صلاح دارد. انحصار وراثت مشخص کننده سهم هریک از وراث به صورت کاملا دقیق و مشخص شده در قانون از اموال به جامانده از متوفی است. در این خصوص ابتدا دیون متوفی از جمله مهریه زوجه و دیگر بدهی های وی و همچنین هزینه های مربوط به کفن و دفن و وصیت متوفی درخصوص یک سوم از اموال خود، از ترکه کاسته شده و سپس سهم الارث وراث مشخص می گردد.

تعیین میزان سهم الارث وراث، کار بسیار حساس و چالش برانگیزی می باشد که همواره مسائل حقوقی عدیده ای را به دنبال داشته است. به همین دلیل وکیل ارث و میراث در این خصوص میتواند کمک بزرگی برای وارثان باشد .

مشاوره حقوقی با بهترین وکیل ارث و میراث در تهران

انجام مشاوره حقوقی توسط وکیل ارث و میراث در تهران در گروه حقوقی پرشیا این امکان را به شما می دهد تا با کمترین هزینه نسبت به مسئله و پرونده حقوقی خود اطلاعات مفید وسودمندی کسب نمایید.