* به دلیل شیوع ویروس کرونا و رعایت فاصله گذاری اجتماعی از خدمات وکالت غیر حضوری ، مشاوره تلفنی و گفتگوی آنلاین - تصویری ما استفاده نمایید. مشاوره حقوقی ملکی | دفتر وکالت محمدمهدی آتش پیکر | وکیل پایه یک دادگستری | وکیل نیاوران تهران | بهترین وکیل منطقه ۱ تهران

مشاوره حقوقی ملکی

وکیل تقسیم ترکه
وکیل تقسیم ترکه
آبان ۲۶, ۱۳۹۹
دعاوی مطالبه سهم­ الارث
دعاوی مطالبه سهم­ الارث
آذر ۶, ۱۳۹۹
نمایش همه

مشاوره حقوقی ملکی

مشاوره حقوقی ملکی

مشاوره حقوقی ملکی

مشاوره حقوقی ملکی

مشاوره حقوقی ملکی توسط وکیل ملکی

با توجه به مشکلات فراوان در حوزه حقوقی خرید و فروش املاک پیشنهاد می گردد تا قبل از ورود به این حوزه با موارد حقوقی و قانونی آن آشنا و از وکلای دادگستری در این خصوص مشاوره حقوقی ملکی آنلاین اخذ نمایید .

استعلام از مراجع ذی صلاح و مشاوره حقوقی ملکی

یکی از موارد عمده ایجاد اختلاف در قراردادهای ملکی ، بحث استعلام های مربوطه (دارایی – شهرداری – ثبت ) می باشد. ملکانا به شما کمک می نماید قبل از خرید ملک از وضعیت حقوقی آن آگاه و از مشکلات احتمالی ( فروش مال غیر – فروش مال مرهونه ) اطلاع کامل اخذ نمایید .

دریافت مشاوره حقوقی ملکی غیرحضوری با مشاور ملکی:

مشاوره حقوقی ملکی غیر حضوری به دو روش قابل انجام است:

۱-آنلاین
۲-تلفنی

در مشاور حقوقی ملکی آنلاین افراد میتوانند از طریق تلگرام و واتس آپ سوالات ملکی خود را بپرسند و راهنمایی لازم را دریافت کنند.شما میتوانید به صورت آنلاین نیز درخواست تنظیم دادخواست و تنظیم قرارداد بدهید.

در مشاوره حقوقی ملکی تلفنی شما میتوانید با سرچ در گوکل شماره تماس مشاوره حقوقی ملکی مجرب را پیدا کنید و با شماره های درج شده تماس بگیرید و مشاوره حقوقی ملکی خود را از وکیل پایه یک دادگستری دریافت کنید.

انواع مشاوره حقوقی ملکی در حوزه املاک:

یک مشاور حقوقی میتواند در حوزه های زیر به شما کمک کند که این حوزه ها عبارتند از:

دعوی تخلیه
دعوی خلع ید
دعوی فروش ملک مشاع
الزام به تنظیم سند رسمی
پرونده های کمیسیون ماده ۱۰۰
دعوی تقسیم و افراز ملک مشاع
الزام به اخذ گواهی پایان کار
مشاوره حقوقی ملکی

دلایل اهمیت مشاوره حقوقی ملکی:

با توجه به تجربه در امور حقوقی و وکالت در پرونده های گوناگون مواردی مشاهده شده که افراد به دلیل عدم اطلاع ازمسائل گوناگون حقوقی دچار معظلات شده اند که حل این معظلات زمان، هزینه و انرژی فراوان از افراد گرفته که با یک مشاوره حقوقی ملکی یا وکیل آنلاین آشنا با این مسائل و به موقع به آسانی قابل حل است، دفتر وکالت محمدرضا آتش پیکر این امکان را در اختیار شما عزیزان قرارداده تا هرساعت از شبانه روز با وکلای مجرب و مشاورین حقوقی در ارتباط باشید