* به دلیل شیوع ویروس کرونا و رعایت فاصله گذاری اجتماعی از خدمات وکالت غیر حضوری ، مشاوره تلفنی و گفتگوی آنلاین - تصویری ما استفاده نمایید. وکالت امور ملکی | دفتر وکالت محمدمهدی آتش پیکر | وکیل پایه یک دادگستری | وکیل نیاوران تهران | بهترین وکیل منطقه ۱ تهران

وکالت امور ملکی

وکیل امور ملکی
وکیل امور ملکی
تیر ۲, ۱۳۹۹
کمیسیون ماده 100 شهرداری
کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری
تیر ۱۰, ۱۳۹۹
نمایش همه

وکالت امور ملکی

وکالت امور ملکی

وکالت امور ملکی

وکالت امور ملکی

به منظور پیشرفت هر چه بیشتر پرونده در دعاوی خلع ید پیشنهاد می شود از مشاوره وکالت امور ملکی بهره مند شوید چرا که در این صورت می توان از دانش حقوقی این افراد آگاه که پیشتر در این زمینه تجربیات بسیاری را کسب نموده اند بهره جست و از مشکلات احتمالی که ناشی از ناآگاهی و عدم آشنایی با قوانین است پیشگیری کرد.

یکی از مشکلاتی که گاها در امور ملکی افراد با آن رو به رو شده و عموما برای مالکان دردسر ساز می شود مواجه با افرادی است که بدون مجوز قانونی یا رضایت مالک، ملک را به تصرف در می آورند. در این جاست که مفهومی با نام تصرف عدوانی مطرح می شود.اگر به منظور پیشبرد هر چه بهتر پرونده های مربوط به تصرف عدوانی از وکالت امور ملکی استفاده شود، با تکیه بر تخصص و علم حقوقی چنین افرادی می توان از نتایج مثبت پرونده و نیز پیش گیری از اشتباهات و مشکلات بعدی آن تا اندازه زیادی اطمینان خاطر حاصل کرد.

یکی از مسائلی که می تواند در دعاوی فروش ملک مشاع بسیار تاثیرگذار و راه گشا باشد، به کارگیری وکالت امور ملکی است، زیرا تجربیات و دانش حقوقی چنین افرادی در تشخیص مسئله، طرح شکایت و نیز تعیین راه حل های احتمالی در این زمینه تاثیر به سزایی دارد.

پیچیدگی و تخصصی بودن وکالت امور ملکی و حجم وسیع دعاوی مرتبط با آن و هزینه‌های گزاف این دعاوی بسیار واضح است و عموماً مردم دشواری‌های آن را دریافته‌اند موسسه حقوقی نیاوران در کلیه امور حقوقی به‌ ویژه وکالت امور ملکی آماده ارائه خدمت و مشاوره و پاسخگویی به نیازهای حقوقی مردم و مراجعین، می‌باشد.

چنانچه مشکلی در زمینه وکالت امور ملکی دارید، می توانید هم اکنون با موسسه حقوقی منطقه ۱ تهران تماس گرفته و از مشاوره وکلای خبره ما بهره مند شوید.

وکالت امور ملکی در چه زمینه های است؟

از جمله حقوقی که در حیطه تخصصی وکالت امور ملکی قرار می گیرد، می توان به حق تصرف اموال، مالکیت محصولات موجود در ملک، حق استفاده شخص ثالث از ملک و حق وقف ملک اشاره نمود. در هنگام بروز مشکل برای احراز هر یک از این حقوق، اطلاع از قوانین حقوقی و ملکی لازم می باشد.

مشاوره و قبول وکالت امور ملکی

هریک از طرف قرارداد نقل و انتقال املاک برای احقاق حقوق ملکی خود و همچنین تنظیم و امضای اسناد و قراردادها می توانند به وکیل امور ملکی مراجعه نمایند.

مؤسسه حقوقی منطقه ۱ به همراه گروهی خبره از وکلای باتجربه پایه یک دادگستری، آمادگی رسیدگی به وکالت امور ملکی شما می باشد.