* به دلیل شیوع ویروس کرونا و رعایت فاصله گذاری اجتماعی از خدمات وکالت غیر حضوری ، مشاوره تلفنی و گفتگوی آنلاین - تصویری ما استفاده نمایید. وکیل متخصص حقوقی | دفتر وکالت محمدمهدی آتش پیکر | وکیل پایه یک دادگستری | وکیل نیاوران تهران | بهترین وکیل منطقه ۱ تهران

وکیل متخصص حقوقی

دفتر وکالت دعاوی حقوقی
دفتر وکالت دعاوی حقوقی
آبان ۱۰, ۱۳۹۹
بهترین وکیل پایه یک دادگستری
بهترین وکیل پایه یک دادگستری
آبان ۱۳, ۱۳۹۹
نمایش همه

وکیل متخصص حقوقی

وکیل متخصص حقوقی

وکیل متخصص حقوقی

وکیل متخصص حقوقی

در جامعه امرزوی ما به دلیل پیچیدگی کارها و روابط ، همه فعالیت ها تخصصی شده و به صورت تخصصی توسط فرد متخصص انجام می شود، یعنی یک فرد نمی تواند دو یا چند عمل را به طور همزمان انجام دهد و این خود زمینه ای است برای تخصی شدن شغل ها و فعالیت ها، بنابراین در صورت بروز مشکلی باید به متخصص آن مراجعه شود در غیر این صورت ممکن است آسیب ها و ضررهای جبران ناپذیری به ما وارد شود.همه ما وقتی به مشکلی برمی خوریم برای حل آن باید به سراغ متخصص آن برویم در مشکلات هم باید به نزد وکیل متخصص حقوقی برویم.

یکی از مسائلی که باید در جامعه ما فرهنگ سازی شود لزوم مراجعه به وکیل متخصص حقوقی دادگستری برای پیگیری و حل مشکلات است.گاهی با سوالاتی همچون وکیل متخصص حقوقی چه ویژگی هایی دارد؟ یا وکیل متخصص حقوقی را چگونه پیدا کنیم مواجه می شویم.

ویژگی های وکیل متخصص حقوقی

۱- حداقل دارای مدرک لیسانس در رشته حقوق باشد.
۲- در آزمون دشوار و طاقت فرسای «وکالت» شرکت کرده و از بین ده‌ها هزار نفر پذیرفته شده باشد.
۳- صلاحیت عمومی، اخلاقی و مذهبی او بر اساس استعلامات مختلف تایید شده باشد.
۴- دوره دشوار کارآموزی وکالت و تکالیف مختلف آن را که حدود دو سال است سپری کرده باشد.
۵- دوره وکالت پایه دو دادگستری را تمام نموده باشد. (فقط وکلای ماده ۱۸۷)
۶- آزمون‌های متعدد تشریحی و مصاحبه‌های علمی (موسوم به اختبار) را با موفقیت پشت سر گذرانده باشد.

افرادی که بتوانند این مراحل را با موفقیت پشت سر بگذارند، در نهایت درجه «وکیل پایه یک دادگستری» را دریافت می‌نمایند. وکلای پایه یک می‌توانند در تمامی محاکم حقوقی و کیفری، در تمام دادگاه‌ها و در تمام مراحل مختلف رسیدگی قضایی شرکت کرده و هیچ محدودیتی برای پذیرش وکالت افراد یا شرکت‌ها ندارند.) دارند.اصولا وکیل متخصص حقوقی یا وکیل پایه یک دادگستری می تواند در تمامی پرونده های حقوقی وارد شود، و قبول وکالت ازسوی خواهان یا خوانده را داشته باشد.

وکیل متخصص حقوقی با داشتن تبحر، تجربه و اطلاعات حقوقی و تسلط بر قوانین و مقررات امکان انجام وکالت ازسوی شما و یا ارایه مشاوره حقوقی را به شما دارد.امور حقوقی به دو دسته‌ تقسیم می شود؛ امور حقوقی و امور کیفری، این تقسیم‌ بندی بر اساس طیف موضوعاتی است که وکیل متخصص حقوقی یا وکیل متخصص کیفری با آن مواجهه می شوند.