* به دلیل شیوع ویروس کرونا و رعایت فاصله گذاری اجتماعی از خدمات وکالت غیر حضوری ، مشاوره تلفنی و گفتگوی آنلاین - تصویری ما استفاده نمایید. وکالت فروش مال غیر | دفتر وکالت محمدمهدی آتش پیکر | وکیل پایه یک دادگستری | وکیل نیاوران تهران | بهترین وکیل منطقه ۱ تهران

وکالت فروش مال غیر

وکالت دعاوی جعل
وکالت دعاوی جعل
مرداد ۹, ۱۴۰۰
مشاوره حقوقی در کلاهبرداری
مشاوره حقوقی در کلاهبرداری
مرداد ۹, ۱۴۰۰
نمایش همه

وکالت فروش مال غیر

وکالت فروش مال غیر

وکالت فروش مال غیر

وکالت فروش مال غیر

فروش مال غیر منظور از مالی است که متعلق به فرد نباشد و هیچ وکالت نامه ای نسبت به فروش مال هم نداشته باشد و فرد اقدام به فروش مال کند. جرم فروش مال غیر زمانی رخ می دهد که مجرم هیچ وکالتی نسبت به فروش و انتقال مال غیر ندارد و از طریق فریب و جعل اقدام به فروش مال غیرمی نماید. روش فروش مال غیر یکی از روش های کلاهبرداری محسوب می شود و فرد می تواند با گرفتن وکیل و وکالت در زمینه کلاهبرداری در خصوص فروش مال غیر شکایت خود را به دادگاه ارائه داده و از مال خود و حق مالکیت آن دفاع نماید.

وکالت در خصوص فروش مال غیر در طبقه بندی جرایم جزو جرم علیه اموال محسوب می شود. شما می توانید مشاوره در خصوص فروش مال غیر را به صورت آنلاین و تلفنی انجام داده و وکالت دعوای خود را به تیم تخصصی و وکلای تخصصی ما بسپارید. وکالت در فروش مال غیر را می توان به دو رکن مادی و معنوی تقسیم کرد. در رکن مادی وکالت فروش مال غیر لازم نیست که حتما مال باخته در محل جرم حضور داشته باشد بلکه فروش مال غیر توسط کلاهبردار برای وقوع جرم و طرح شکایت و دادن وکالت به وکیل کافی است. اما در رکن معنوی وکالت فروش مال غیر بایستی فرد حتما از قبل قصد فروش مال غیر را داشته باشد، به عبارت دیگر اگر فرد بدون قصد و نیت مال غیری را به فروش برساند و از آن اطلاعی نداشته باشد، مجرم شناخته نخواهد شد. وکالت فروش مال غیر امری تخصصی و حرفه ایست که فرد اگر می خواهد به مال خود دوباره دست پیدا کند و خود را بر حق برای مال می داند بایستی از وکلای کارکشته و حرفه ای در این ضمینه بهره ببرد. وکلای تخصصی گروه محمد مهدی آتش پیکر با تخصص و تجربه ی لازم می توانند وکالت فروش مال غیر را به نحوه احسنت برای شما بر عهده گیرند.