بهترین وکیل پایه یک دادگستری

بهترین وکیل پایه یک دادگستری

بهترین وکیل پایه یک دادگستری

بهترین وکیل پایه یک دادگستری می‌تواند برای تمامی پرونده‌ها در هر شهری از کشور وکالت کرده و در کلیه محاکم حقوقی و کیفری در تمامی پرونده‌های مالی، چک، خانواده، جرائم اینترنتی، جرائم رایانه‌ای و حقوقی شرکت کرده و وکیل شرکت، فرد حقیقی یا حقوقی باشد.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری می‌تواند در تمامی پرونده‌های کیفری و قضایی با موضوعات حقوقی متفاوت از جمله طلاق و مهریه و تمامی موارد خانواده، ثبتی و شرکتی، پرونده‌های کیفری و جزائی، پرونده‌هایی با موضوعات ملک و مالی و سایر موضوعات اقدامات لازم را انجام دهند. وکیل پایه یک دادگستری می‌تواند هر پرونده‌ای در سراسر کشور را قبول کند و برای دفاع از موکل خود اقدام کند؛ اما با وجود آنکه بهترین وکیل پایه یک دادگستری دانش لازم را در دوره تحصیل و دوره کارآموزی در همه زمینه‌ها کسب کرده است معمولا هر وکیل در موضوعی خاص تخصص و تجربه دارد و برای هر موضوع قضایی، حقوقی و کیفری وکلای متفاوتی شهرت پیدا می‌کنند بنابراین برای پیروزی در پرونده و احقاق حقوق در پرونده‌های متفاوت لازم است از بهترین وکیل پایه یک دادگستری استفاده کنید که در مورد موضوع پرونده شما تبحر دارد.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری

وکیل های پایه دو فقط حق شرکت در محاکم کیفری که به جرم‌های تعزیری مستوجب حبس کمتراز ۱۰ سال و شلاق و جزای نقدی و اقدامات تامینی منتج می‌شود را دارند و در محاکم حقوقی نیز چنانچه بازخواسته کمتر از ۵۰۰میلیون ریال باشد و یا خواسته غیر مالی مگر در دعاوی مربوط به اختلافات در اصل نکاح، اصل طلاق، اثبات و نفی نسب باشد، می‌توانند از حقوق موکل خود دفاع کنند اما وکیل پایه یک دادگستری حق شرکت در تمامی محاکم اعم از حقوقی و کیفری و.. را دارند.

وکلایی که از کانون وکلای دادگستری پروانه اخذ می‌کنند بدواً به‌صورت ۲ سال کار آموزی دوره را طی می‌کنند و می‌توانند ذیر نظر وکیل سپرست نسبت به دفاع از حقوق موکل اقدام کنند و پس از طی ۲ سال و همچنین تأیید صلاحیت علمی و گزینش‌های مربوطه موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک شوند. لذا شهروندانی که حق انتخاب وکیل را دارند بدواً باید اطلاع کامل از پایه وکیل داشته باشند و بر حسب موضوع که آیا کارآموز وکالت یا وکیل، پایه دوم یا اول باشد اقدام کنند. توجه به پایه وکیل درابتدا می‌تواند یکی از مهم‌ترین عوامل انتخاب وکیل باشد. در بعضی موارد اشخاصی که نیاز به وکیل دارند بدون تشخیص این امر اقدام به انتخاب بهترین وکیل پایه یک دادگستری می‌کنند و بعد از بروز مشکل متوجه می‌شوند که وکیل انتخابی آن‌ها کارآموز پایه ۲ بوده و در صلاحیت دفاع از حقوق وی نمی‌توانسته باشد. بنابراین شهروندان باید با توجه به موضوع و مشکلات خود، برای انتخاب وکیل اصلح دقت نظر کافی را لحاظ کنند.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری یعنی چه؟

بهترین وکیل پایه یک دادگستری کسی است که یا از طریق قبولی در آزمون کانون وکلا، دوره کارآموزی وکالت را طی کرده و پروانه پایه یک کسب کرده است یا بعد از قبولی در آزمون مرکز مشاوران و گذراندن دوره کارآموزی، وکیل پایه ۲ و در نهایت بهترین وکیل پایه یک دادگستری می‌شود. اما عمده ترین تفاوت وکلای پایه یک و دو دادگستری در حدود اختیارات آنها می‌باشد. بهترین وکیل پایه یک دادگستری می‌تواند در تمامی دعاوی حقوقی و کیفری وکالت کند در حالی که وکیل پایه دو، حق شرکت در برخی دعاوی را دارد.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری شخصی است که با کسب مجوزهای قانونی برای امر وکالت شایستگی می یابد همچنین بهترین وکیل پایه یک دادگستری ، وکیلی است که به مدرک پایه یک در کانون وکلای دادگستری نائل گردیده و سوگند یاد کرده امین موکل خود باشد و جز برای حق و عدالت و حقیقت نکوشد.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری این مدرک را پس از طی کردن مراحل کتبی و شفاهی از کانون وکلای دادگستری دریافت می نماید و می تواند در تمامی پرونده ها در مناطق مختلف کشور وکالت نماید.بهترین وکیل پایه یک دادگستری می‌تواند نقش یک پزشک مورد اعتماد را برای شما داشته باشد باید برای بهترین نتیجه ها و بدون دردسر سراغ بهترین‌ها بروید.وکیلی که با روح قانون آشنایی نداشته باشد نمی‌تواند قدم مناسبی برای موکل خود بردارد.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری یک دیگر محدودیت هایی را که یک کاراموز وکالت دارد را نخواهد داشت او دیگر لازم نیست وکیل سرپرست داشته باشد و وکالت تمامی دعاوی را می تواند بر عهده بگیرد حتی پرونده هایی را که نهایت دادرسی آنها دیوان عالی کشور هستند را هم می تواند بر عهده بگیرد .

بهترین وکیل پایه یک دادگستری یک بعد از چند سال که معمولاً ۵ سال در کانون مرکز و ۷ سال در سایر کانون های کشور است می تواند کاراموز جذب نماید و خود به جرگه وکلای سرپرست بپیوندد .

می دانیم که پیشگیری بهتر از درمان خواهد بود! اگر ما بیاموزیم که قبل از انجام هر معامله یا عقدی با یک وکیل پایه یک مشورت کنیم! قطعاً هم کمتر با مشکلات حقوقی مواجه خواهیم شد! و هم در مواجهه با آنها بهتر به نتیجه می رسیم اگر رویه مشاوره با بهترین وکیل پایه یک دادگستری یک قبل از ایجاد دعوا یا مشکل حقوقی باشد در هرینه ها و زمان هم صرفه جویی خواهد داشت .