* به دلیل شیوع ویروس کرونا و رعایت فاصله گذاری اجتماعی از خدمات وکالت غیر حضوری ، مشاوره تلفنی و گفتگوی آنلاین - تصویری ما استفاده نمایید. وکیل پایه یک دادگستری تهران | دفتر وکالت محمدمهدی آتش پیکر | وکیل پایه یک دادگستری | وکیل نیاوران تهران | بهترین وکیل منطقه ۱ تهران

وکیل پایه یک دادگستری تهران

وکیل ارث و میراث
وکیل ارث و میراث
آذر ۲۲, ۱۳۹۹
وکیل حقوقی در تهران
وکیل حقوقی در تهران
دی ۵, ۱۳۹۹
نمایش همه

وکیل پایه یک دادگستری تهران

وکیل پایه یک دادگستری تهران

وکیل پایه یک دادگستری تهران

وکیل پایه یک دادگستری تهران

هنگامیکه دادخواستی برای طرح دعوی بر روی میز وکیل پایه یک دادگستری تهران است، او بدون چون و چرا قبول کرده که اولین وظیفه او تکلیفی است که نسبت به دولت دارد و همانطور که مکميلان گفته، وکیل پایه یک دادگستری تهران در جایگاه راننده لکوموتیوی که برای مسافرت حاضر به حرکت است قرار میگیرد.

هر کس در انگلستان کارش به دستگاه عدالت بیفتد ناچار است راهنما و معرفی بنام وکیل پایه یک دادگستری تهران در برابر کارگاه قضا داشته باشد و این درست برخلاف سیستم قضایی ما است که به موجب مقررات قانون مصوبه وکالت را در مراحل پژوهشی و فرجامی اجباری کرد آنهم تحت قیود و شروطی که در واقع موضوع را در اختیار وزیر دادگستری قرار داد ولی این قانون که هنوز مرکب آن خشك نشده و بمنصة اجراء در نیامده بود طبق تبصره بودجه سال ۱۳۴۸ ملغی شد و حال آنکه آثار عملی قانون مذکور تنها محدود در دایره کسب درآمد برای وکیل پایه یک دادگستری تهران نبود بلکه اثر مهم و قابل ملاحظه آن در پیش گیری از فوت حق ذوی الحقوق بوده و از سوء استفاده زیادی غير صالح – که در کار قضا دخالت خلاف میکنند – جلوگیری می کرد و امور قضایی را از مجرای قانونی و صحیح و حسب موازین و به اصطلاح شسته رفته به دستگاه عدالت عرضه میداشت.

بدیهی است از این راه مقداری وقت و انرژی و فرصتهای مناسب صرفه جویی می شد و این خود به سود افراد و دستگاه های قضایی بود؛ باری این هادی با وکیل پایه یک دادگستری تهران میتواند برگزیده شخص باشد و یا اینکه به وسيله معاضدت و یا از مجرای قانون انتخاب شود. وکیل پایه یک دادگستری تهران ناگزیر است هرگونه دعوایی را که در دادگاه قابل طرح است بپذیرد.

در انگلستان یک نفر وکیل دادگستری میتواند حسب دلخواه خود هرگونه دعوایی را بپذیرد، اما در این مورد ضوابط رویه ای و عملی چندی در کار است؛ از جمله آنکه يک وکیل متخصص در سطح بالا هیچگاه خود را در دادگاههای طلاق آلوده نمیکند. اشتباه نشود اگر یک نفر وکیل به دعوایی بی اعتنایی کرد دلیل آن نسيت که او دلايل دعوی را سست و یا دستمزد آنرا ناچیز انگاشته. وکیل پایه یک دادگستری تهران خدمتگزاران مردمند و هنگامیکه وجود آنها برای انجام خدمتی ضرورت پیدا کند مانند پزشکانی که برای عمل جراحی و یا مداوای نفرت انگیزترین بیماری باید به بالین بیماران حاضر شوند،وکیل پایه یک دادگستری تهران هم به مجرد نیاز بلادرنگ باید برای دفاع از هر نوع انسانی و هرگونه شکایتی آماده باشد.

اگر يک وکیل پایه یک دادگستری تهران از دفاع به مقتضای آنچه درباره اتهام و دفاع از متهم به خاطرش میرسد سر باز زند، او خوی یک نفر دادرس را بخود گرفته است. نه تنها این بلکه عین رویه قاضی را پیش از قضاوت اتخاذ کرده و بدیهی است چنین وکیلی به تناسب مقام و شهرت نفوذ و نیروی خویشتن را با اندیشه غلط در کفه ای به زبان متهم گذارده و مسلم است نیك بینی قانون رادرباره متهم که پیوسته از حسن نیت دادرس به سود او یاری میطلبد ، پایمال رويه خودخواهانه خویشتن کرده است. برای این قاعده کلی به زحمت میتوان استثنایی قائل شد؛ و این کلیت شاید به این جهت باشد که خصائص بیشماری وکیل پایه یک دادگستری تهران را سخت در دیوارهای ضخیم خود محصور داشته.