* به دلیل شیوع ویروس کرونا و رعایت فاصله گذاری اجتماعی از خدمات وکالت غیر حضوری ، مشاوره تلفنی و گفتگوی آنلاین - تصویری ما استفاده نمایید. وکیل کلاهبرداری | دفتر وکالت محمدمهدی آتش پیکر | وکیل پایه یک دادگستری | وکیل نیاوران تهران | بهترین وکیل منطقه ۱ تهران

وکیل کلاهبرداری

دفتر وکالت تنظیم لایحه و دادخواست
دفتر وکالت تنظیم لایحه و دادخواست
آبان ۴, ۱۳۹۷
مشاوره حقوقی منطقه یک تهران
مشاوره حقوقی منطقه یک تهران
آبان ۵, ۱۳۹۷
نمایش همه

وکیل کلاهبرداری

وکیل کلاهبرداری

وکیل کلاهبرداری

وکیل کلاهبرداری

وکیل کلاهبرداری

اهمیت وکیل کلاهبرداری کمک مشاوره حقوقی دعاوی کیفری

از جرم کلاهبرداری در قانون تعریفی بعمل نیامده است.

بلکه صرفأ به برخی از مصادیق این کلاهبرداری اشاره شده است و با توجه به همین مصادیق می‏توان کلاهبرداری را عبارت از بردن مال غیر از راه‏ متوسل شدن همراه با سوء نیت به وسایل یا عملیات متقلبانه دانست و همچنین شروع به کلاهبرداری نیز توسط همراه با سوء نیت به وسایل متقلبانه برای بردن مال غیر می‏باشد.

مشاوره حقوقی وکیل کلاهبرداری در ادامه اضافه میکند ، کلاهبرداری جرمی است که با تعریف عمل کلاهبردار شناخته می شود به این معنی کلاهبردار با فریب طعمه خود به شکار مال او می پردازد و برای فریب طعمه حیله بکار می برد از این نظر است که در کلاهبرداری مجنی علیه یعنی فردی که مورد کلاهبرداری واقع شده است مال خود را با رضایت در اختیار کلاهبردار قرار می دهد و این وجه متمایز کننده این جرم از دیگر جرایم بر علیه اموال است که کلاهبرداری یکی از این دسته جرائم است.

کلاهبردار با انجام مانور متقلبانه،صحنه سازی،پشت هم اندازی موجب اغفال شاکی می گردد و بواسطه اغفال مالک می تواند مال او را در اختیار خود بگیرد.

وکیل کلاهبرداری در بسیاری از مسائل ممکن است صدق کند و در بسیاری از مواقع هم نیز خیر ، زیرا که در مسائلی متوجه میشویم ، فرد متضرر ، شکایت مبنی بر جرم کلاهبرداری میکند که به دلیل عدم آگاهی ، بعد کلی اسراف وقت متوجه میشوند که موضوع اتفاق افتاده از مصادیق جرائم دیگریست نه کلاهبرداری.

اما در این موارد کیفری مخصوصأ کلاهبرداری ، شما نیازمندید در ابتدا مشاوره حقوقی مربوط به موضوع خود را بگیرید و مصادق جرم را در آن بیابید ، سپس حتمأ باید یک وکیل کلاهبرداری اخذ نمایند .

موضوعات دعاوی وکیل کلاهبرداری ، از مسائل مهم است که جنبه عمومی نیز دارد و برای حل و فصل آن نیازمند وکیل خواهید بود .

موسسه حقوقی پرشیا با داشتن مشاوره حقوقی رایگان توسط وکیل کلاهبرداری ، نیز میتواند بهترین مسیر برای ادامه راه ولی به درستی باشد.