وکیل اخذ سند مالکیت در تهران - پرشیا

وکیل اخذ سند مالکیت رسمی

5/5 - (2 امتیاز)
آنچه در این مطلب می‌خوانید

وکیل اخذ سند مالکیت رسمی: وجود مالکیت بدون داشتن سند رسمی به دلایل متخلف باعث ایجاد روش های گوناگون برای تصرف غیرقانونی کلاهبرداران بر املاک مختلف در سراسر کشور شده. به همین دلیل قانون‌گذاران در جهت رفع این مشکل و جلوگیری از بیشتر شدن این چنین دعاوی برای اراضی و یا ساختمان های بدون سند رسمی یا همان ساختمان های قولنامه ای، قانون “تعیین تکلیف وضعیت ثبتی اراضی و ساختمان‌های فاقد سند رسمی” مصوب 1390 را تصویب کردند و مسئولیت آن را نیز به سازمان ثبت اسناد و املاک با عنوان صادر کننده سند اعطا کردند.

وکیل اخذ سند در تهران در این باره می‌گوید: جهت اخذ سند مالکیت رسمی در تهران و سایر نقاط کشور حتما باید از مشاوره حقوقی وکیل اخذ سند استفاده کنید تا از اشتباهات احتمالی جلوگیری کرده و با استفاده از بهترین روش و کوتاه ترین مراحل به خواسته خود برسید.

با توجه به توضیحات بالا و با استناد به قانون ذکر شده افراد متقاضی که ملکی را به صورت عادی خریداری کرده‌اند و همینطور مالکان رسمی املاک که به نحو مشاعی بر مال مالکیت دارند و به علت فوت و مفقود الاثر شدن مالک رسمی و ورثه وی نتوانسته‌اند سند مالکیت شش دانگ خود را اخذ نمایند، با استفاده از این قانون و با مراجعه به سایت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به آدرس www.ssaa.ir درخواست خود را بعد از ثبت نام به واحد مربوطه تقدیم کنند.

در این مرحله سازمان ثبت و واحد محلی با توجه به اسناد ارسالی بعد از بررسی و طی کردن تشریفات یک سند تک برگی یا کاداستری شش دانگ را برای متقاضی صادر می‌کند. در ادامه این مطلب از گروه حقوقی پرشیا به چگونگی اخذ سند مالکیت رسمی و فواید استفاده از مشاوره حقوقی وکیل اخذ سند پرداخته ایم.

 

جهت دریافت مشاوره حقوقی اخذ سند مالکیت رسمی از وکیل اخذ سند در تهران، می‌توانید با دفتر وکالت گروه حقوقی پرشیا در تماس باشید: تلفن : 26852793-021   /   همراه : 09122714725 آتش پیکر

 

مشاوره حقوقی اخذ سند مالکیت رسمی

صدور سند مالکیت

مشاوره حقوقی وکیل اخذ سند مالکیت رسمی: همه می دانیم که صدور سند مالکیت ، مقدماتی طولانی و پیچیده دارد و امکان این امر هست که در مقدمات هم خللی موجود باشد : مثلاً سند انتقالی قبلاً صادرشده واکنون برپایه سند انتقالی، باید سند مالکیت جدیدی صادر شود؛ ولی در سند انتقالی، خللی ایجاد شده که با وجود آن خلل ، تأمل و تردید در صدور سند مالکیت حادث شده است .

بنابراین جا دارد مشاوره حقوقی وکیل اخذ سند مالکیت رسمی اصول مسایلی را که به عنوان ابهام و اِشکال در اخذ سند مالکیت رسمی ، تاکنون اداره ثبت اسناد واملاک کشور با آن مواجهه شده ، مورد واکاوی قرارگیرد تا با مطالعه آن ، دانش وتجربه ثبتی ومعاملاتی مالکین و سرمایه گذاران املاک و مستغلات افزایش یابد و برای همیشه این باور اشتباه را که سند رسمی از هر نوع اِشکال ، ایراد و ابهامی به دوراست درخود اصلاح نمایند و بدانند که مأموران و مسئولان تنظیم ثبت اسناد هم انسان هستند بنابراین آنان نیز ممکن است در راستای انجام وظایف خود اشتباهاتی را مرتکب شوند.

 

پیشنهاد میکنیم مطلب خلع ید چیست؟ را نیز مطالعه بفرمائید.

 

پس هرگاه سند جدیدی تنظیم می شود و یا آنرا تحویل می گیرید قبل از هرعملی نخست با مشاوره حقوقی اخذ سند مالکیت رسمی مشخصات خود را مطالعه و تطبیق دهید و بخصوص که این اشتباهات در روزگار ما بدلیل مشغله های شغلی و زندگی و … چند برابر شده است و طبعاً مشاوره حقوقی وکیل اخذ سند مالکیت رسمی نیز هم پر هزینه هم پیچیده و هم زمانبر است.

 

جهت دریافت مشاوره حقوقی اخذ سند مالکیت رسمی از وکیل اخذ سند تهران، می‌توانید با دفتر وکالت شمال تهران گروه حقوقی پرشیا در تماس باشید: تلفن : 26852793-021   /   همراه : 09122714725 آتش پیکر

 

وکیل اخذ سند مالکیت رسمی

اخذ سند مالکیت به نام وارث

وجود یک تفکر اشتباه در میان مردم در مورد انتقال اموال به طور خودکار پس از مرگ فردی به وراث باعث ایجاد مشکلات گوناگون و افزایش دعاوی در دادگاه های مختلف شده است. در واقع برای اتمام انتقال کامل امول باید جهت اخذ سند مالکیت به نام وراث اقدام کرد. در واقع به طور معمول عموم مردم از مراحل و تشریفات قانونی پرونده ها و دعاوی مختلف آگاهی ندارند و این موضوع در مورد اخذ سند مالکیت رسمی هم صدق می‌کند.

به همین علت توصیه می‌کنیم حتما پیش از هر اقدامی با وکیل متخصص اخذ سند مالکیت مشاوره داشته باشید. گروه حقوقی پرشیا در دفتر وکالت شمال تهران خود آماده ارائه خدمات مختلف وکیل متخصص امور ملکی، وکیل در جرایم اقتصادی، وکیل کلاهبرداری و… می‌باشد.

 

پیشنهاد میکنیم مطلب اظهارنامه چیست؟ را نیز مطالعه بفرمائید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09121406834

10دقیقه مشاوره حقوقی رایگان!